Справжні детективи: ці 4 знаки Зодіаку завжди докопаються до правди

Дізнайтеся, хто з представників зодіакального кола міг би стати професійним детективом.

Впевнений у собі Еркюль Пуаро, неповторна та енергійна міс Марпл, гуру дедукції та логічних міркувань Шерлок Холмс… Що ви відчуваєте при згадці цих легендарних персонажів, котрі щільно полюбилися не одному поколінню читачів детективів? Якщо їхні імена викликають у вас непідробне захоплення, то наша стаття написана саме для вас, адже в ній ми розкриємо топ-4 знаків Зодіаку, які нічим не поступаються легендарним героям, інформує Ukr.Media.

Діви

Мабуть, немає такої деталі, яка б вислизнула від цих природжених меркуріанців. Без трепетної любові до деталей і тонкощів складно уявити Діву, що поважає себе. Діви сприймають будь-які загадки як інтенсивне тренування для мозку.

Увага до деталей, скрупульозність, аналітичне мислення — ті якості, якими можуть похвалитися представники цього знаку Зодіаку. А справжньому детективу цих якостей не позичати. Саме тому Діви посідають почесне четверте місце у нашому топ-листі справжніх детективів.

Близнята

На третьому місці опинилися Близнята. Це ще один знак Зодіаку під управлінням Меркурія. Ця планета наділяє своїх «підопічних» не менш високим інтелектом, ніж Дів, а також дає особливу любов до інтриг та непідробну хитрість. Тому Близнята із задоволенням користуються цими якостями і ніколи не проти розплутати черговий детективний клубок.

Понад те, представники цього знака нерідко можуть і самі виступати у ролі ініціатора детективного клубка. Звичайно ж, для того, щоб потім продемонструвати майстер-клас з його розплутування.

Риби

Друге місце серед вроджених детективів займають Риби. Представники цього знаку Зодіаку, звичайно, не можуть похвалитися неперевершеною дедукцією та чудовою логікою, як, наприклад, Діви чи Близнята. Але в них добре розвинена інтуїція, підсвідомість і так зване шосте почуття.

Ці якості дозволяють Рибкам чудово відчувати те, що відбувається, вмить обчислювати брехунів та інтриганів, йти правильним слідом. Звичайно, здебільшого ці навички стають у нагоді їм у звичайному житті і у кар'єрі. Все тому, що Риби не схильні демонструвати оточуючим свої таланти — їм більше до вподоби діяти потай і поодинці.

Скорпіони

І, нарешті, ми дісталися лідера нашої детективної четвірки. Почесне перше місце у нашому топ-листі посідають… звичайно ж, Скорпіони. Представникам цього знака Зодіаку точно немає рівних у розслідуванні всяких каламутних справ.

І для цього у Скорпіонів є всі необхідні якості: чудово розвинена логіка, позаздрити якій можуть і професори Кембриджського університету, і дедукція (не гірша, ніж у Шерлока Холмса), і глибинна підсвідомість, що дозволяє дати відповідь на найскладніше і найхитріше питання на рівні інтуїції. Тому зі Скорпіонами не варто грати в детективні ігри — вони розкусять вас швидше, ніж ви зрозумієте.

Джерело