Способи, за допомогою яких можна розкрити ім’я чаклуна, який навів на вас порчу

Як дізнатися хто навів порчу.

Проводять під церковне свято, читають змову перед сном і лягають спати на самоті і ні з ким не розмовляючи після прочитання. У сні ви побачите того, хто навів на вас порчу, якщо присниться вогонь чи вода, то псування з вас зняте і повернене чаклуну, інформує Ukr.Media.

"Святий Самсон, пошли мені віщий сон, хто чорне діло робив, хто зле слово мовив, хто слав псування — порчу, нехай мені присниться. Амінь." (читати тричі)

Навіщо знати хто навів порчу

Кожен, напевно, хоче знати свого ворога в обличчя.

Деякі жертви шкідливого магічного впливу не хочуть знати, хто став причиною їхніх бід. Це і не дивно, псування приносить із собою серйозні життєві труднощі, про які хочеться скоріше забути і ніколи не згадувати. Інші вірять, що все принесене зло обов'язково повернеться творцю чорного заклинання, це теж вірно, але не варто забувати про те, що прокляття може навести одна з найближчих ваших людей, кому ви повністю довіряєте, кому присвячуєте свої найпотаємніші таємниці.

Такі люди будуть і в майбутньому мати достатньо можливостей для повторення своїх злодіянь, і хто знає, можливо, наступна спроба нашкодити принесе вам ще більше труднощів. Важливо пам'ятати, що залишаючись у невіданні, ви піддаєте себе і своїх близьких людей серйозній небезпеці.

Якщо вам цікаво, як дізнатися, хто зробив порчу, то ви вже знаходитеся на вірному шляху, і ви обов'язково знайдете відповідний для вас спосіб. Однак, не забувайте про те, що знати свого ворога в обличчя потрібно не для того, щоб помститися, а щоб назавжди убезпечити від цієї людини себе і своїх близьких, адже наступного разу метою злої людини може стати ваша сім'я.

Як напевно дізнатися хто наслав порчу

Існує два основних способи, що дозволяють вам розкрити ім'я вашого ворога. Перший спосіб — звернутися за допомогою до професіонала. Якщо псування знімав сильний маг, тоді вам варто лише запитати у нього, хто наслав на вас весь негатив. Якщо ж ви самостійно позбувалися від шкідливого впливу, і у вас вийшло, ви з легкістю зможете самостійно, в домашніх умовах і абсолютно безкоштовно розкрити ім'я свого ворога.

Існує безліч ефективних і безпечних магічних ритуалів, скориставшись якими ви отримаєте всю необхідну вам інформацію. Такі обряди можуть сильно відрізнятися між собою, але всі вони мають одну мету — відкриття таємного. Це проста магія, доступна навіть новачкові, найголовніше — віра у власні сили та націленість на кінцевий результат.

Всі ритуали на особистість ворога можна розділити на три основні групи:

  • обряди, в яких маг закликає на допомогу вищі сили, які здатні привести виконавця прямо до його недоброзичливця;
  • потужні магічні замовляння, під дією яких виконавець побачить віщий сон, в якому розкриється ім'я і образ ворога;
  • ритуали, в яких для отримання однозначної відповіді, виконавцю доведеться проводити певні маніпуляції з різними магічними предметами і атрибутами.

Сильний обряд з воском

Найскладніше — розшифрувати знаки, які подають фігурки з воску.

За допомогою цього магічного обряду ви зможете в домашніх умовах дізнатися, хто навів на вас негативну енергетику. Для проведення ритуалу вам знадобиться ємність з чистою, профільтрованою водою і натуральний віск.

Не варто використовувати парафін, бо в цьому випадку магія втратить свою силу і, або зовсім не спрацює, або дасть невірну інформацію.

Розтопіть невелику кількість натурального воску на водяній бані і лийте його тонким струменем в ємність з охолодженою водою, промовляючи слова:

«Віск у воду наливаю, ім'я ворога свого виливаю». Коли весь віск опиниться у воді, уважно вдивляйтеся в отримані фігури, саме в них криється відповідь на ваше запитання.

У першу чергу потрібно визначити стать недоброзичливця. Жінку символізують фігури, що нагадують місяць або квітку, а чоловіка ромб, квадрат, ворон і ведмідь. Чим більш сильний магічний ритуал використовувався, щоб вам нашкодити, тим більш точну інформацію про цю людину ви отримаєте.

Якщо використовувалося псування на сильну хворобу чи на смерть, то ви навіть зможете отримати досить чіткий образ людини, яка вам нашкодила. В інших випадках, форма воску може вказувати на рід занять вашого ворога, на його звички і т. д. Будьте уважні і ви з легкістю розпізнаєте злу людину.

Простий обряд

Цей простий обряд вибудовує енергетичний зв'язок мага з вищими силами, які дозволять вам дізнатися свого ворога. Цей магічний ритуал проводиться під час заходу сонця, тому потрібно заздалегідь приготувати всі необхідні речі.

Вам знадобиться: сім старих ключів і каструля з киплячою водою. Як тільки сонце почне ховатися за горизонтом, киньте всі ключі у воду і вимовте слова змови тричі:

«Хто рабу Божому (ім'я) хоче принести шкоду, тому в свій будинок чорта привести. Не буде злій людині спокою, буде чорт його гнати з покоїв. Амінь».

На наступний день ви обов'язково зустрінете свого ворога, можливо, він буде прямо з ранку крутитися біля ваших дверей і буде чимось сильно стурбований.

Джерело