Співробітницю Львівської митниці звільнили через TikTok про “лук” за 8 тисяч доларів – Суспільство

Співробітницю Львівської митниці звільнили через TikTok про "лук" за 8 тисяч доларів - Суспільство

Фото: lviv.media

Співробітницю Львівської митниці Юлію Дригу звільнили через TikTok, на якому вона розповіла про свій “лук” на загальну суму в вісім тисяч доларів. Про це 12 квітня повідомили видання LVIV.MEDIA та журналіст Тарас Середич у своєму телеграм-каналі.

У п’ятницю відео з Юлією Дригою опублікував блогер Ніколас Карма (справжнє ім’я — Микола Бучак), який розпитує у перехожих львів’ян, скільки коштує їхній образ. Дівчина розповіла, що на ній капелюх від Руслана Багінського за 18 тисяч гривень, сумка від Louis Vuitton за 1500 доларів, взуття Hermes за 800 доларів, годинник Cartier за 5000 доларів. На руках Юлія тримала собачку на повідку за 200 доларів. Журналісти порахували, що загалом “лук” дівчини коштує вісім тисяч доларів.

Героїнею відео виявилася Юлія Дрига – головний державний інспектор відділу складського обліку, зберігання, оцінки вилученого майна та розпорядження ним управління адміністративно-господарської діяльності Львівської митниці. За кілька годин після публікації відео TikTok видалили.

Журналісти порахували, що Юлія похизувалася образом, загальна вартість якого вдвічі більше за її зарплатню, вказану у декларації за 2023 рік. Згідно з декларацією, у дівчині є чоловік Олексій Дрига та син Тадей. За даними журналістів, пара вже розлучилася. Олексій Дрига також працює на Львівській митниці.

За годину після публікації пресслужба Львівської митниці повідомила журналістам, що Юлію Дригу звільнили. Сама Юлія розповіла, що працювала на митниці з серпня 2023 року. Годинник Cartier вона назвала копією, а про сумку Louis Vuitton сказала, що це стара колекція. Сумка була куплена за гроші від бізнесу – інтернет-магазину. Дівчина визнала, що попросила блогера видалити TikTok.

Начальник Рівненського ТЦК Олександр Ярмошевич після оприлюднення відео з поцілунками у робочому кабінеті перевівся до бойової частини. Керівник департаменту кібербезпеки СБУ Ілля Вітюк проходитиме службу в бойовому підрозділі після виходу журналістського розслідування про нерухомість його дружини та мами.
Джерело