Софія Санчес, яка знялася в «Барбі» та «Голодних іграх», виявилася українкою

Софія Санчес: як дівчинка, народжена в Україні, опинилася в США і впевнено завойовує Голлівуд, незважаючи на синдром Дауна.

Мабуть, кожен кіноман вже напевно встиг оцінити такі фільми, як «Барбі» та «Голодні ігри: Балада про зміїв та співчих птахів». І, що цікаво, у цих двох, здавалося б, абсолютно несхожих проєктах таки є одна схожа риса. Річ у тім, що одну з ролей у кінострічках виконала Софія Санчес — 14-річна дівчинка із синдромом Дауна. Але це зовсім не єдиний сюрприз, який на вас чекає. Подробиці у нашому матеріалі в найближчі пару хвилин, інформує Ukr.Media.

Софія Санчес

«Українська актриса із синдромом Дауна», — так називає себе Софія Санчес у соціальній мережі Instagram. Має понад п'ятдесят тисяч підписників, які активно стежать за діяльністю дівчини. А слідкувати явно є за чим. Але, безумовно, розпочати цю історію варто із самого початку.

Софія народилася в Україні. На жаль, коли біологічні батьки дізналися про синдром Дауна, то відмовилися від дочки. Так, цілий рік дитина провела у дитячому будинку у місті Дніпро. На той момент ще ніхто не здогадувався про подальшу долю «сонячної дитини». Та й не кожен готовий взяти на себе таку відповідальність.

Проте вже незабаром знайшлася сім'я, в якій захотіли не просто удочерити Софію, а й виховати її як рідну. Ними виявилися американці Дженніфер та Гектор Санчес. Подружжя вже мали трьох синів. До речі, їхній молодший спадкоємець також має синдром Дауна. Оформивши потрібні документи, щасливі батьки забрали маленьку українку за океан.

Актриса, ілюстратор та блогер

«У її документах було зазначено, що вона народилася одного року з нашим молодшим сином Хоакіном. Тому ми думали, що виховуватимемо двійнят. Але вже за кілька місяців з'ясувалося, що в українському дитячому будинку неправильно записали рік народження Софії. Спочатку ми були трохи засмучені. А зараз здається, що ми справді виховуємо двійнят. Адже хлопчики трохи відстають у розвитку від дівчаток. Вони обоє ходять до місцевої школи», — ділилася прийомна мати дівчинки у розмові з журналістами.

Згодом Софія почала ділитися у соціальних мережах особливостями свого життя, спричиненими синдромом Дауна. Також, звичайно ж, увага українки не оминала і її прийомного брата.

До речі, останнім часом Софія встигла не лише знятися у двох кінострічках, а й стати автором ілюстрацій до серії книг про дітей із синдромом Дауна. Йдеться про такі праці, як «Ти самодостатній» та «Тебе люблять».

Джерело