Служба безпеки знайшла російське громадянство у глави ВККС – ЗМІ

Служба безпеки знайшла російське громадянство у глави ВККС - ЗМІ

Фото: ВККС Голова ВККС Роман Ігнатов

Голова ВКСС Роман Ігнатов заявив журналістам, що готує брифінг, де планує відповісти на усі питання.

Голова Вища кваліфікаційна комісія суддів (ВККС) Роман Ігнатов має російське громадянство. Про це йшлося в листі від Служби безпеки, повідомляє Дзеркало тижня з посиланням на джерела видання у ВККС та ВРП.

Раніше Ігнатов спростовував інформацію про наявність паспорта Росії.

Пізніше у ВККС офіційно підтвердили, що “ознайомилися з відомостями, які надійшли від компетентних органів”, а також повідомили, що звернулися із запитами щодо невідкладного підтвердження або спростування інформації про можливу наявність російського громадянства у голови Комісії.

“У зв’язку з появою у публічному просторі інформації про можливу наявність у голови Комісії громадянства РФ, а також за наслідками ознайомлення зі змістом відомостей, які надійшли від компетентних органів, Комісія вважає за необхідне звернутися з відповідними запитами щодо невідкладного отримання підтвердження або спростування оприлюдненої інформації.

З метою забезпечення відкритості процесу Комісією ухвалено рішення про залучення представників громадськості. За наслідками аналізу отриманих документів Комісією невідкладно буде ухвалено рішення”, – йдеться в повідомленні.

Комісія наголосила, що займає “принципову позицію щодо неприпустимості громадянства інших, окрім України, держав”, зокрема країни-агресора, у суддів та членів органів суддівського врядування.

У свою чергу Роман Ігнатов у коментарі виданню повідомив, що готує брифінг, де планує відповісти на всі питання.

“Це провокація на державному рівні. Їм не потрібні принципові і чесні”, – стверджує чиновник. 

Як ми вже писали, колишній гендиректор Запорізької АЕС, якого призначили на посаду за тиждень до її окупації російськими військами, а нині головний інженер на ЗАЕС Ігор Мурашов має громадянство РФ з 2014 року.

Зеленський прокоментував питання множинного громадянства

Джерело