Синоптики обіцяють у вихідні в Україні теплу погоду, але трохи дощитиме – Суспільство

Синоптики обіцяють у вихідні в Україні теплу погоду, але трохи дощитиме - Суспільство

Фото: pixabay.com

У вихідні, 16 та 17 березня, в Україні протримається доволі тепла погода. Невеликі дощі у суботу прогнозують лише на Донбасі, у Приазов’ї та в Криму. А температура повітря у більшості областей прогріється до 13 градусів. Про це повідомив метеоролог Ігор Кібальчич.

Так, у суботу у більшості регіонів країни буде без істотних опадів. Вітер північно-східний, 3 – 8 м/с. Температура повітря вночі 0…+6 °С, вдень +8…+13 °С.

У неділю, 17 березня, на більшій частині території країни пройде невеликий, подекуди помірний дощ. Вночі та вранці місцями – тумани. Вітер змінних напрямків, 3 – 8 м/с. Температура повітря вночі +1…+7 °С, вдень +8…+13 °С.

У Києві в останній день зими 29 лютого було зафіксовано одразу два температурні рекорди. Максимальна температура повітря у столиці становила 12,1°С, а середньодобова була найвищою за час спостережень у цей день і склала 5,0°. Березень 2024 року у Києві буде нетиповим. Очікується прохолодна погода, при цьому середні показники температури будуть трохи вищими за минулорічні.
Джерело