Шольц прокоментував заяви про «готовий мирний договір» України з РФ

Шольц прокоментував заяви про «готовий мирний договір» України з РФ

Шольц спростував існування готового мирного договору між Росією та Україною фото з відкритих джерел

Шольц назвав заяви про узгоджений договір Росії та України в Туреччині російською пропагандою

Інформація про те, що Росія та Україна на переговорах у Туреччині у 2022 році узгодили мирний договір, є «повною нісенітницею». Про це заявив канцлер Німеччини Олаф Шольц в інтерв’ю Sächsische Zeitung.

Будь ласка, читайте текст після реклами

«Стверджується, що нібито був готовий мирний договір між Росією та Україною, але цьому нібито завадив чи колишній прем’єр Великобританії Борис Джонсон, чи президент США Джо Байден. Повна нісенітниця!» – сказав канцлер Німеччини.

Олаф Шольц назвав такі повідомлення про договір Росії та України в Туреччині російською пропагандою. 

Будь ласка, читайте текст після реклами

«Подібні заяви – російська пропаганда. Переговори між росією та Україною перервалися через передислокацію російських військ і початок великого наступу на сході України, а також подій у Бучі», – заявив Шольц. 

Зазначимо, нещодавно видання The Wall Street Journal написало, що Володимир Путін публічно натякнув, що відкритий до переговорів щодо припинення війни в Україні на умовах Москви. А контури угоди, яку хоче РФ, можна побачити у проєкті мирного договору, розробленому російськими та українськими учасниками переговорів у квітні 2022 року.

Нагадаємо, російський диктатор Володимир Путін знову заговорив про мирні переговори з Україною. За його словами, Росія нібито готова до діалогу. Путін також зробив абсурдну заяву, що його країна нібито від початку війни, яку вона ж і розв’язала, хоче миру.

Раніше міністр закордонних справ країни-агресорки Сергій Лавров заявив, що Росія нібито готова до політико-дипломатичного закінчення війни проти України. Але при цьому, Росія не збирається повертати окуповані українські території. 

Читайте також:

Переговори з Росією?! Це самогубство Шольц розповів, за якої умови можливі переговори України з РФ Мирні переговори: аналітики пояснили, як Путін використає Китай та Туреччину

Джерело