Що про ваш характер може розповісти колір очей

Про істинне обличчя і приховані куточки внутрішнього світу людини можуть розповісти тільки очі.

Багато про людину можуть сказати її руки, волосся, постава, але про її істинне обличчя і приховані куточки внутрішнього світу можуть розповісти тільки очі. Недарма їх називають дзеркалом душі, інформує Ukr.Media.

Коли ми говоримо про зв'язок кольору очей з характером, слід згадати про біополе людини. Очі відображають енергетику, яка в свою чергу будує характер і визначає тип темпераменту. Крім психологічних тонкощів, колір очей може також сказати про наявність екстрасенсорних здібностей. Виділяють чотири найголовніших відтінки очей: зелений, блакитний, карий, сірий. Інші відтінки вже мають лише властивості найголовніших.

Зелені очі

У зеленооких людей характер м'який, але вони не завжди готові йти за кимось. Вони можуть бути лідерами, але це дається їм дуже складно через страх когось образити. Їм простіше живеться, коли ніхто не тримає на них зла, тому зеленоокі люди люблять усамітнення і роботу в самоті. Дуже незвично з точки зору темпераменту описуються люди з таким кольором очей. Справа в тому, що у цих людей є рівна ймовірність стати як холериками, так і, наприклад, меланхоліками.

Є особистості, які в різних ситуаціях можуть поводитися по-різному. Зеленоокі люди часто лізуть у бійку через дрібниці і не ллють сльози навіть з вагомої причини. Вони не піддаються строгому аналізу, тому дуже важко передбачити, як потрібно спілкуватися з тією чи іншою зеленоокою людиною. В одну мить вони можуть рвати і метати, а в інший вже сумувати та плакати.

Щоб зробити своє життя краще, зеленооким іноді бракує часу. Ці люди багато чого бояться, тому не домагаються успіху так часто, як інші. Їм може усміхнутися успіх, але навіть цього може бути замало. Їм потрібно, щоб у них вірили, направляли на вірний шлях. Потрібен якийсь імпульс, допомога, підтримка. Вони цінують друзів, які жертвують свій час, причому самі теж люблять це робити. Саме тому найчастіше зеленоокі люди дружать з іншими зеленоокими.

Енергетика зелених очей мінлива і часто буває нестабільною. Незважаючи на це, багато людей вміють управляти своїм характером. Інша справа – блакитні очі.

Блакитні очі

Їх вважають найкрасивішими. Навіть у нашому суб'єктивному світі багато погоджуються з модою, яка говорить, що блакитні очі – найпривабливіші. Це відноситься і до чоловіків, і до жінок. Це так і є, тому що енергетика цього кольору дуже сильна. Це відчувається, але не тому що блакитноокі заряджають позитивом, а тому що вони некеровані.

У блакитнооких людей найчастіше змінюється настрій. Якщо у тих, хто має зелені очі, настрій змінюється з вагомої причини, то у людей з синіми і блакитними очима настрій скаче, як бик на родео. Вгадати, які вони будуть завтра, неможливо. Це не під силу навіть їм самим. Якщо ви щільно спілкуєтеся з блакитноокою людиною, то вам відомо, що таке безпричинні депресії і радість. Ці люди вразливі. Вони вміють мріяти, як ніхто інший, тому Всесвіт дарує їм багато удачі. Вони можуть бути також і дуже жорстокі, бездушні. Це дуже неприємно, але викреслювати їх зі свого життя за це не варто, бо сьогодні вони жорстокі, а завтра допоможуть вам врятуватися від неприємностей.

Карі очі й чорні очі

Якщо ви народилися з карим кольором очей, то знайте, що всередині вас є відмінний лідер і начальник. Під час спілкування з кароокими людьми майже завжди є ризик втрати енергії, тому що багато з них є енергетичними вампірами. В більшості випадків це не особливо небезпечно – вам просто потрібно знати, що не варто розповідати їм найпотаємніші таємниці, тому що жалість не для цих людей. Вони постараються допомогти вам, бо є хорошими друзями, тому відразу переходьте до прохань.

Те ж саме стосується і людей чорними очима. Але у них є кілька відмінностей – вони не вампіри і більш відкриті духовно. Це якийсь еквівалент зеленооких людей, але з більш стабільною енергетикою. Володарі карих і чорних очей є яскраво вираженими холериками. Сидяча і нудна робота не для них, тому вони тягнуться до незалежності. Вони люблять фріланс.

У любові такі люди дуже чуттєві, але не втрачають голову, тому негайно переривають відносини, які себе віджили. Вони влюбливі, товариські, динамічні і ненавидять нудьгу. Особливо яскраво ці якості проявляються у тих, хто народився під заступництвом сузір'я Стрільця або Овна.

Сірі очі

Сірий колір під різним освітленням може перетворюватися в блакитний або зелений. Очі з таким кольором – хамелеони, а характер цих людей здається надто таємничим. Вони ласкаві до оточуючих, але іноді їх жорстокості немає межі. Вони працьовиті, але іноді їх лінь може бути настільки сильною, що і на роботу вони не виходять, хоча повинні.

В коханні ці люди віддані. В дружбі їм немає рівних в плані підтримки у важкій ситуації. Вони прекрасні психологи, хоча самі про це не здогадуються. Якщо цих людей зраджують, то вони в більшості випадків обривають усі зв'язки з кривдниками. Якщо сіроока людина зникла з вашого життя, то знайте, що, швидше за все, ви її образили.

Інші кольори

Є такі кольори, як жовтий, а також очі, що поєднують кілька кольорів. Тут на допомогу вам прийде опис кожного кольору. Про жовтооких варто лише згадати, що вони вразливі, як люди з блакитними очима, і мають величезний потенціал у мистецтві. Більшість таких людей є меланхоліками за типом темпераменту.

Якщо у людини гетерохромія, тобто очі мають різний колір, то за характером вона буде різною. Вона не буде поєднувати в собі риси характеру, властиві двом кольорам відразу. Вашим завданням буде лише вгадати, який колір основний.

Колір очей і езотерика

Фахівці стверджують, що від кольору очей залежать також вроджені здібності до ясновидіння, екстрасенсорики. На жаль чи на щастя, але у кожного кольору свої здібності і ступінь їх сили.

Блакитні очі. Ці люди володіють здатністю наврочити, причому виходить це в них не спеціально. Синьоокі люди дуже тонко відчувають навколишню обстановку і енергетику інших, тому добре вміють читати думки і передбачати поведінку навіть незнайомих осіб.

Зелені очі. Інтуїція – ось зброя зеленооких людей. Вони досить часто кажуть іншим людям, що ті чи інші дії призведуть до певних проблем. Їх не слухають, а потім дивуються, чому так все вийшло. Зелені очі допомагають аналізувати майбутнє на основі життєвого досвіду і допомагають людям відчувати хвилі Всесвіту.

Карі і чорні очі. Ці люди володіють даром переконання, вони можуть бути відмінними магами, ясновидцями. Більшість кращих фахівців з ворожіння на картах Таро і хіромантів мають карі або чорні очі.

Сірі очі. Цей колір дарує людям особливу харизму, тому вони є відмінними провісниками. Вони вміють переконувати і можуть бачити енергетичне поле інших людей, немов своє власне.

Джерело