Що потрібно робити у повний Місяць для залучення грошей і матеріальних благ?

Повний місяць — час змін.

Багато хто не з чуток знають, що в Повню можна притягнути у своє життя грошову удачу. Повня – це досить сильний і впливовий час. Саме тому важливо знати, що потрібно робити в Повню для грошей, як залучити матеріальні блага у своє життя, інформує Ukr.Media.

Повня дуже цінний і важливий час завдяки двом факторам: в повний Місяць у нас найбільша кількість енергії, повня несе з собою зміни в наше життя.

Що потрібно робити у повний Місяць для того, щоб залучити гроші і багатство? Потрібно скористатися енергією цього періоду.

Що потрібно робити у повний Місяць?

Повнею управляє хаос, тому звичайні обряди і ритуали на гроші в цей день не діють. У Повню можна притягнути у своє життя зміни, пов'язані з матеріальним достатком. Але потрібно бути обережними і вірити тільки в краще майбутнє.

Для залучення грошей в Повню треба написати на аркуші паперу свій реальний заробіток і спалити цей лист в полум'ї зеленої свічки. Зміни обов'язково торкнуться вашого матеріального стану.

У Повню не можна показувати Місяцю гаманець, як ми це робимо в Молодик, оскільки Місяць почне після нього спадати.

Щоб залучити гроші в повний Місяць, потрібно покласти в одну кишеню одягу, яку ви часто носите, три монети, а в іншу – магніт. Нехай вони там пролежати весь день Повного місяця, а потім перемістіть їх у гаманець.

Створіть «грошову банку» в повний Місяць. Для цього візьміть аркуш паперу, напишіть на ньому свої матеріальні бажання, покладіть на дно банки, а зверху посипте монетами та купюрами. Кожен день підсипати грошей в цю банку, а в наступний повний Місяць витратьте їх на своє бажання. Десяту частину грошей потрібно обов'язково віддати на благодійність.

Магніти для грошей – це дерево і вода. У Повню треба занести в будинок щось дерев'яне (шкатулку, статуетку та інше), або ж щось, пов'язане з водою (фонтанчик, картина з водою, чаша з водою і свічками, акваріум або інше). Дерев'яні та пов'язані з водою талісмани потрібно встановити на південно-сході будинку або кімнати.

Думайте про багатство, майте справу з грошима, перебирайте гроші в повний Місяць, і ви обов'язково привернете достаток у своє життя!

Джерело