Що може відбуватися з людьми, які ворожать на картах Таро

Наскільки небезпечні карти Таро.

Філософія карт Таро стала однією з найпопулярніших серед людей, які прагнуть пізнати світобудову і заглянути в таємничий світ майбутнього. Їх можливості практично безмежні, з кожним роком вони знаходять все більше шанувальників. Але існує думка, що це захоплення небезпечне, оскільки тягне за собою витік енергії через підключення до «інших світів». А на думку церкви, ворожіння взагалі є «бісівським» заняттям, інформує Ukr.Media.

Як церква ставиться до карт Таро

До карт Таро, як і до будь-якого іншого виду ворожіння, церква завжди ставилася негативно, вважаючи це «гріховним» заняттям. Священики кажуть: все, що людині потрібно, її відкривається з Божою допомогою. Якщо Бог не дав можливість передбачати майбутнє, значить, вона не повинна його знати — це стає для неї небезпечним.

Також небезпечна будь-яка спроба проникнути в таємницю світобудови, потойбічного світу, підключатися до якихось позаземних каналів, щоб отримувати звідти інформацію, адже це напевно не божественні сили.

На думку церкви, коли людина розкладає карти Таро, вона вступає в змову з бісівщиною, тобто здійснює гріх, ризикує своєю душею.

Що кажуть про карти Таро психологи

У психологів не існує єдиної думки щодо ворожіння на картах Таро. Деякі ставляться до їх використання вкрай негативно, вважаючи, що це тягне за собою не тільки величезні витрати енергії, але і викликає проблеми зі здоров'ям. У людини можуть з'являтися тривожні симптоми:

  • знесилення;
  • безсоння;
  • депресія;
  • психічні розлади.

Інші психологи вважають, що Таро — це унікальний інструмент для роботи з психікою людини: вони дають можливість заглянути в її підсвідомість, побачити значно більше того, що лежить на поверхні. Інша справа, що робота з картами Таро вимагає певних навичок, тоді вона стає ефективною і не небезпечною.

Що про ворожіння на картах говорять тарологи

Тарологами називають людей, які можуть читати карти Таро. В їх середовищі не прийнято говорити про ворожіння, вони працюють з картами за допомогою свого інтелекту і шукають в них відповідь на поставлене запитання.

Тарологи вважають, що карти знаходять силу тільки в руках майстра, який роками відточує свою майстерність. Для нього вони зрозумілі і безпечні, оскільки він строго дотримується правил користування цим інструментом і певної техніки безпеки.

На думку тарологів, як лікар не повинен лікувати сам себе, так і карти Таро не можна розкладати самому собі, оскільки для отримання результату важливе неупереджене ставлення.

Але найважливіший навик, яким повинна володіти людина, що бере в руки карти Таро, — вміння захистити себе від витоку енергії і відновлювати її після кожного сеансу.

Джерело