Що може означати відірваний ґудзик

Щодо відірваного ґудзика існують певні прикмети.

Люди здавна пов'язували різні речі, предмети домашнього вжитку і елементи одягу з забобонами і прикметами. Не стали винятком й ґудзики, які здавна використовувалися у оберегах, ворожіннях, різних ритуалах і породжували численні прикмети, інформує Ukr.Media.

Якщо відірвався ґудзик на одязі

У давні часи мати ґудзики на одязі могли собі дозволити лише забезпечені люди. Крім того, цей аксесуар часто використовували у якості оберега, заговореного на удачу, здоров'я і добробут. Тому втрата ґудзика вважалася поганою прикметою. Хоча чимало залежало від ситуації, кольору і форми ґудзика, і від того, що далі сталося з ним після того, як він відірвався.

Якщо це сталося під час переодягання або якихось маніпуляцій з одягом, але при цьому він відірвався не до кінця, а залишився висіти на нитці, то це сигнал: можливі якісь зміни у житті. Якщо після відриву він опинився у ваших руках, то ви будете на правильному шляху у вирішенні виниклих проблем.

Коли ґудзик відривається і падає на землю, то не чекайте нічого гарного: попереду чекають серйозні проблеми, але шляхи до їх вирішення будуть непростими. А ось ґудзик, що впав при цьому у воду або у калюжу на вулиці, говорить про зворотне: усі проблеми будуть вирішені одразу і найкращим для вас чином.

Найгірший варіант розвитку подій можна очікувати, якщо, відірвавшись, ґудзик розкришиться у ваших руках або поламається на дві половинки. У цьому випадку слід закопати його у землю, щоб зменшити масштаби неприємностей.

Інші прикмети, що пов'язані з ґудзиками

Раніше через дефіцит ґудзиків вважалося гарною прикметою мати у будинку спеціальну коробочку з використаними і новими ґудзиками. Вона зберігалася у кожної господині і вважалася надійним оберегом.

Втрата ґудзика у розпал якихось свят, весілля, дня народження вважалася гарною прикметою, що говорить про трансформацію негативу у позитив. Втрачений ґудзик забирав з собою усе погане, його не слід було шукати й повертати.

Також гарною прикметою вважається, якщо ґудзик ненавмисно відірвала інша людина під час дружнього спілкування або переговорів. Це є ознакою удачі у справах і появи нових друзів.

По-різному тлумачиться ситуація, коли ви знаходите ґудзик на дорозі. Тут чимало залежить від кольору. Світлий ґудзик можна підняти і взяти собі — він принесе позитивні зміни у ваше життя, удачу, радість. Темний, який є символом негативу, краще не чіпати.

Джерело