Що для вас означає повний Місяць у день вашого народження

Прикмети та забобони.

Ніч повного Місяця завжди викликала в людях особливі емоції. Сріблястий диск, що сяє в темному нічному небі, приковує погляди і навіює містичні настрої. У душі та думках починається сум'яття, а організм відчуває прилив неймовірної енергії, інформує Ukr.Media.

І все це — неспроста! Езотерики знають, що повний Місяць — особливий час, коли природні сили досягають максимального впливу, допомагаючи привернути удачу або гроші, розв'язати будь-які проблеми зі здоров'ям або любовні негаразди.

Збіг дня народження з критичною точкою повного Місяця здатен значно вплинути на емоційний фон людини. Однак якщо молодик спричиняє конфлікт душі й розуму, призводячи до депресій і пригніченого стану, то повний Місяць обіцяє іменинникові цілий рік яскравих емоцій і приголомшливих вражень.

Однак слід пам'ятати, що надто насичене життя — це теж чимале випробування для нервової системи. Тож час від часу варто згадувати про існування здорового глузду та контролювати поведінку, не дозволяючи їй виходити за рамки дозволеного. Якщо ви — людина захоплива або схильна до прихованих пристрастей, то подбайте, щоб поруч був близький, який здатний реально оцінювати ситуацію. Він стримуватиме ваші нерозумні пориви і не дозволить накоїти дурниць.

Джерело