Шеннен Доерті заявила, що її звільнили з «Беверлі-Хіллз, 90210» через «жахливий» шлюб

Під час зйомок серіалу актриса була одружена з музикантом Ешлі Хемілтоном.

Шеннен Доерті возз'єдналася зі своїм екранним братом Джейсоном Прістлі у новому випуску подкасту Let's Be Clear. Американські актори зіграли Бренду та Брендона Уолша у «Беверлі-Хіллз, 90210». Під час запису шоу Доерті зізналася своєму колезі, що пережила багато проблем під час зйомок культового серіалу у дев'яностих, інформує Ukr.Media.

За словами Шеннен, їй було важко зосередитись на роботі через проблеми у шлюбі з першим чоловіком. У 1993-1994 роках вона була одружена з музикантом Ешлі Хемілтоном. Актрису звільнили, а її персонажа було виключено із серіалу наприкінці четвертого сезону. За сюжетом Бренда вирушила вчитися акторській майстерності до Англії.

"У мене був справді жахливий шлюб, і в цьому шлюбі відбувалися речі, через які мені було дуже важко приходити на роботу вчасно", — розповіла Доерті, визнавши, що через її запізнення знімальній групі доводилося працювати довше.

Знаменитість розсекретила, що Хемілтон страждав на наркозалежність. Шеннен зізналася, що інколи боялася виходити з дому, побоюючись, що чоловік піде та купить собі наркотики.

«Це не було нічиєю відповідальністю з мого боку, але я ніби хотіла, щоб мене посадили, подивилися на мене і сказали: "Послухай, кінцевий результат буде таким: тебе звільнять, і ніхто з нас не готовий більше миритися з цим», — сказала вона.

Джерело