Ще в п’яти країнах можна замовити доставку українських посвідчень водія. – Суспільство

Ще в п'яти країнах можна замовити доставку українських посвідчень водія.  - Суспільство

Фото: bigmir.net

У Словенії, Хорватії, Чорногорії, Бельгії та Швейцарії стала доступна міжнародна доставка прав водія. Про це повідомив міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.

– Українці можуть скористатися доставкою водійських прав вже в 22 країнах Європи, замовлення здійснюється у кілька кліків у Кабінеті водія, – розповів він.

Він зазначив, що послуга міжнародної доставки прав водія була запущена майже чотири місяці тому, і з того часу нею скористалися вже понад 3500 осіб. Більшість замовлень надійшла з Польщі – близько 70%.

1 серпня МВС відмінило обмеження спроб складання практичних іспитів на посвідчення водія. У кандидатів є необмежена кількість спроб для здачі теорії протягом року після навчання та для практики – два роки після завершення підготовки. З 22 листопада майбутні водії можуть складати теоретичний іспит у сервісному центрі МВС без необхідності попереднього навчання в автошколі. Раніше потрібно було проходження теоретичної частини навчання саме в акредитованих навчальних закладах. 9 жовтня Міністерство внутрішніх справ повідомило, що в найближчому майбутньому українці зможуть замовляти доставку посвідчення водія через додаток “Дії”. Бета-тестування цієї послуги вже запущено у додатку.
Джерело