Сергій та Сніжана Бабкіни відсвяткували перший ювілей молодшого сина та поділилися сімейними знімками

Пара виховує трьох спадкоємців.

Український виконавець Сергій Бабкін та його дружина Сніжана Бабкіна поділилися святковими кадрами зі святкування першого ювілею молодшої дитини. У вівторок, 18 червня, синові пари Єлисеєві виповнилося п'ять років, інформує Ukr.Media.

На своїй сторінці в інстаграмі Сніжана запостила добірку кадрів з іменинником. Починалася серія знімків із фото, де Єлисей позував біля подарунків та повітряної кульки у вигляді цифри п'ять в одній із кімнат їхнього тимчасового житла у Німеччині. Потім були архівні фото хлопчика в перші дні життя, під час хрещення і прогулянки з бабусями та дідусем.

«Сьогодні у нашій родині Свято! Перший Ювілей нашого Єлисея! Наша любов! Наша гордість! Наше життя! Слава Богу! Дякую Всесвіту! Дуже щаслива!», — написала Бабкіна.

За кілька годин зіркова мама опублікувала перше за довгий час фото з усіма дітьми. Окрім маленького ювіляра, на знімку можна побачити його брата Артура та сестру Веселіну.

«Сьогодні, справді, найкращий день! Єлисею 5 років! Ювілей! Спільне фото із дітьми, які не фоткаються! Боже, як добре!!!», — емоційно прокоментувала Сніжана Бабкіна.

Джерело