Селена Гомес оголосила, що її наступний альбом може стати останнім

Співачка хоче завершити музичну кар'єру.

Американська актриса та співачка Селена Гомес планує найближчими роками випустити останній альбом та відмовитися від музичної кар'єри. Під час недавнього інтерв'ю для подкасту SmartLess, який ведуть Джейсон Бейтман, Вілл Арнетт та Шон Хейс, 31-річна зірка серіалу «Вбивства в одній будівлі» сказала, що хоче зосередитись на акторській майстерності, інформує Ukr.Media.

«Я відчуваю, що маю ще один альбом, але я, ймовірно, виберу акторську майстерність. Я почала отримувати масу задоволення від музики, а потім гастролі були справді кумедними. Але водночас я знімалася у своєму телешоу («Чарівники з Вейверлі Плейс»), і мені це здалося справді кумедним, тому я просто продовжувала йти, але чим старша я ставала, тим більше мені подобалося. Мені хотілося б знайти щось, на чому можна просто зупинитися», — сказала вона.

Селена заявила, що музика була для неї скоріше хобі, ніж основною роботою і додала, що її головною мрією завжди було акторство.

"Я хотіла бути актрисою, я ніколи не збиралася постійно займатися співом, але, мабуть, це хобі переросло в щось інше", — продовжила Гомес.

Нагадаємо, що Селена випустила три студійні альбоми: Stars Dance (2013), Revival (2015) та Rare (2020). Крім того, вона мала три альбоми у складі групи Selena Gomez & The Scene. Також знаменитість знімається у кулінарному шоу Selena + Chef та володіє лінією косметики Rare Beauty.

Джерело