СБУ напередодні Великодня звернулася до українців та попередила про небезпеку – Суспільство

СБУ напередодні Великодня звернулася до українців та попередила про небезпеку  - Суспільство

Фото: т.ме/СБУкр

Служба безпеки України закликала громадян дотримуватися правил безпеки під час Великодня.
Про це повідомляє СБУ.

– Служба безпеки продовжує системно викривати численні спроби агресора розхитати суспільно-політичну атмосферу в Україні в умовах війни. Для реалізації злочинних намірів окупанти використовують великий арсенал заходів підривної діяльності проти нашої держави, – наголосили в СБУ.

У службі розповіли, що ворог постійно залучає власну агентуру для проведення провокацій у різних сферах суспільного життя, зокрема у міжконфесійних відносинах. Метою таких дій є створення штучних конфліктних ситуацій серед представників релігійних громад для дестабілізації внутрішньої ситуації в Україні. Також, за даними СБУ, агресор активно залучає своїх поплічників для коригування ворожого вогню по цивільній інфраструктурі нашої держави. Серед потенційних цілей – місця масового скупчення людей.

У зв’язку з цим Служба безпеки закликає громадян напередодні та у період Великодня:

обмежити відвідування масових заходів; не піддаватися можливим провокаціям чи підбурюванню до незаконних дій; дотримуватися комендантської години, встановленої для вашого регіону; не ігнорувати сигнали повітряної тривоги, а під час неї перебувати в укриттях; повідомляти правоохоронні органи про підозрілі предмети та осіб, які можуть влаштовувати провокації або становити потенційну загрозу.

У СБУ нагадали, що у них працює спеціальна гаряча лінія 0-800-501-482, а також відповідна електронна пошта: [email protected] Інформація, отримана по телефону довіри Служби безпеки України, є конфіденційною та буде ретельно перевірятися.

Цього року Великдень в Україні припадає на неділю, 5 травня. Очікується, що на Великдень до храмів по всій Україні прийдуть понад 10 мільйонів віруючих. Для забезпечення правопорядку буде залучено понад 23 тисячі правоохоронців. У великодню ніч графік комендантської години в Україні не зміниться. Поліція стежитиме за дотриманням правил та проводитиме профілактичні бесіди з порушниками.
Джерело