Рустем Умєров закликав світові оборонні компанії інвестувати у виробництво зброї в Україні

На Азійському саміті з питань безпеки «Діалог Шангрі-Ла» Міністр оборони України Рустем Умєров зустрівся з представниками провідних світових оборонних компаній та технологічних гігантів, включаючи BAE Systems, Lockheed Martin, Airbus, Boeing, Saab, Google та Oracle, а також десяток інших оборонних компаній.

Про це повідомив очільник оборонного відомства України.

«Закликав їх інвестувати у виробництво зброї в Україні та створювати спільні оборонні підприємства. Це партнерство має великий потенціал: Україна отримує доступ до новітніх технологій, а компанії — можливість розробляти передову зброю», — зазначив Міністр оборони України.

Рустем Умєров акцентував, що створення потужної військової індустрії є питанням національної безпеки України.

«Ми вже співпрацюємо з цими компаніями, а наші воїни успішно випробовують їх озброєння, техніку та технології на полі бою, надаючи унікальний зворотний зв’язок, що дозволяє покращувати продукцію. Наш фокус — це виробництво в Україні або залучення українських компаній до співпраці з цими світовими гігантами», — резюмував він.

Міністр оборони подякував провідним світовим корпораціям за постійну підтримку України.

Як повідомляла АрміяInform, Міністр оборони України Рустем Умєров обговорив із міністром оборони Сінгапуру розвиток сфери оборонних технологій.

Джерело