Розлучення Князєва: коли суд прийняв рішення та скільки буде отримувати дружина – Суспільство

Розлучення Князєва: коли суд прийняв рішення та скільки буде отримувати дружина  - Суспільство

Фото: antikor.com.ua

Суддя Верховного суду Всеволод Князєв, якого підозрювали у хабарництві, розлучився зі своєю дружиною. Рішення прийнято Центральним районним судом міста Миколаєва 16 січня.

Ексдружина судді, Юлія Князєва є приватним нотаріусом. Вона подала позов на розлучення, пояснюючи, що причиною стало розходження в характерах, відмінні погляди на життєві проблеми та методи їх вирішення.

Суд розглядає справу за позовом ексдружини, вирішивши стягувати половину доходів Князєва як аліменти для утримання дітей – повнолітньої дочки та малолітнього сина. Згідно з рішенням, щомісячний дохід Князєва складає 145 тисяч гривень.

Питання поділу спільного майна подружжя ще залишається в суді. Князєв бере участь у розгляді справи через відеоконференцію з Київського слідчого ізолятора.

Всеволод та Юлія Князєви побралися 2004 року. У них двоє спільних дітей – повнолітня дочка і малолітній син.  

Князєва затримали 15 травня за обвинуваченням в отриманні хабаря в розмірі 2,7 мільйона доларів від олігарха Костянтина Жеваго за прийняття сприятливого рішення в судовій справі. Аналогічне звинувачення також було висунуто його адвокатському співучаснику. Пленум Верховного суду висловив недовіру Князєву, позбавивши його посади голови.  5 грудня Вищий адміністративний суд України (ВАСУ) продовжив термін утримання колишнього голови Верховного Суду Всеволода Князєва у СІЗО на ще два місяці та зменшив розмір застави з 35 до 27 мільйонів гривень. Це був п’ятий раз, коли розмір застави зменшується; спочатку вона становила 107,3 мільйона гривень.

 

Джерело