Розлучених Касселя та Кунаки застали разом. Невже помирились?

Касселя та Кунакі застали разом: 57-річний актор та 26-річна модель готові закопати сокиру війни лише заради однієї людини.

Як стало відомо, Венсана Касселя та Тіну Кунакі застали разом. Так, папараці вдалося підловити екс-подружжя на одному з пляжів Бразилії. У результаті це породило чутки про возз'єднання розлучених знаменитостей. Але чи це так насправді? Спробуємо розібратися разом у найближчі пару хвилин, інформує Ukr.Media.

Касселя та Кунакі застали разом

Розлучення Венсана Касселя і Тіни Кунакі стало одним із найскандальніших у 2023 році. І дивуватися тут нема чому. Адже знаменитості були разом протягом п'яти років. У 2019 році у них народилася донька Амазоні. Актор та модель не поспішають показувати знімки з юною спадкоємицею своїм шанувальникам. Однак, найімовірніше, ця подія не за горами.

Але повернемось до розставання зірок. Ініціатором тоді став сам Венсан. Більше того, в одну мить він позбавився всіх фотографій дружини у своєму блозі в Instagram. Звичайно, Тіна також не залишилася у боргу. Проте, за заявами інсайдерів, саме модель і спричинила розлучення. Йдеться про зраду 26-річної француженки.

Як би там не було, давати офіційний коментар із цього приводу знаменитості відмовляються. Та й на це вони не мають навіть часу. Адже поки Кунакі намагалася лікувати розбите серце в обіймах близького друга, Кассель активно шукав нову пасію. Після кількох місяців вибір ліг на 27-річну Нару Баптисту. Що цікаво, ці відносини відразу отримали порцію критики. Адже австралійка неймовірно схожа на Тіну.

Чекаємо на їх возз'єднання?

Цікаво, але для вірних шанувальників пари Венсана та Тіни це стало ключовим моментом. Так, деякі користувачі Мережі справедливо вважають, що 57-річний француз не просто не забув другу дружину, але й досі має до неї почуття. А нещодавно папараці, зважаючи на все, підтвердили ці здогади. Адже Касселя та Кунакі застали разом на одному з пляжів Бразилії.

Причиною для тимчасового перемир'я, найімовірніше, стала спільна дочка актора та моделі Амазоні. Так, журналістам вдалося підловити Венсана, який разом із спадкоємицею мило бігав пляжем. Тіна тим часом плавала в океані. Найімовірніше, подібні зустрічі не стануть рідкістю для французів. Але чи можна висувати припущення про їхнє возз'єднання?

Мабуть ні. Тут йдеться швидше про налагодження відносин і примирення. Однак подібне могло й не статися, якби не спільна дочка знаменитостей. До того ж і актор, і модель активно зайняті новими романами. І думати про те, щоб поновити шлюб, вони явно не стануть.

Джерело