Розбити чайник для заварювання: 8 прикмет, які вам слід знати

Чого чекати від розбитого чайника.

Можна з упевненістю сказати, що на світі практично не існує людей, які у своєму житті не розбили жодної тарілки або склянки. Хіба що зовсім нетямущі немовлята позбавлені цієї можливості обережними батьками! Більшість розсудливих індивідуумів скажуть, що посуд б'ється до грошових витрат, пов'язаних із придбанням нової чашки або чайника. Але якщо копнути глибше, то в локальній катастрофі можна виявити і прихований сенс!

  • Коли об підлогу вдаряється порожній чайник, можна говорити про те, що скоро вам доведеться дивуватися або журитися з незначного приводу. Ви можете запізнитися на роботу, або не виявити на звичному місці улюбленої дрібнички.
  • Якщо ви примудрилися розбити чайник у той момент, коли в ньому була заварка, готуйтеся до залагодження конфліктів з близькими або колегами. Сухі гранули, перемішані з дрібними осколками, зроблять прийдешню сварку особливо гострою і непримиренною. Інші тлумачення обіцяють повне нерозуміння з боку коханої людини, а також безліч незручностей, пов'язаних із суто побутовими ситуаціями.
  • Дуже непогано, якщо ви розбили чайник через те, що поспішали вийти з дому. Така прикмета обіцяє значні фінансові вливання в сімейний бюджет.
  • Для незаміжніх дівчат гарною прикметою буде не просто розбити повний чайник, але ще й забризкати при цьому свій одяг. Не шкодуйте про загиблу блузку або спідничку, адже вони постраждають заради вашого майбутнього — швидкого і щасливого заміжжя.
  • Не кваптеся одразу прибирати залишки чаю та посуду, краще уважно огляньте осколки. Якщо на них утворилася пінка, то найближчим часом вам доведеться багато цілуватися з коханою людиною.
  • Чайник, що тріснув або розколовся з незрозумілої причини, говорить про велику кількість негативу, що скупчився у вашому домі. Посуд здатен його вбирати, але тільки до певної межі. Якщо він уже не витримує напруги, необхідно терміново розрядити обстановку, наприклад, з'їздити відпочити всією сім'єю.
  • Тлумачення прикмети "розбитий чайник" залежить також від розмірів і вартості вмістилища напою, що бадьорить. Гарний і дорогий чайник від сервізу посилить дію як хорошої, так і поганої прикмети. Загибель дешевенької штучки не принесе особливого щастя, але й серйозні проблеми вам не загрожують.
  • Ніколи не зберігайте і тим паче не використовуйте чайники з тріщинами або сколами. Адже вони здатні віддавати накопичене зло в навколишній простір. Крім того, це просто небезпечно з практичного погляду: під час заварювання чаю від окропу посуд може луснути і серйозно ошпарити вас.

Джерело