Російським хакерам не вдалося отримати дані Міносвіти – Суспільство

 Російським хакерам не вдалося отримати дані Міносвіти - Суспільство

Фото: pixabay.com

Внаслідок масованої DDoS-атаки російські хакери намагалися отримати доступ до даних на сайті Міністерства освіти та науки. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

– 7 лютого на офіційний сайт Міністерства освіти і науки України було здійснено масовану DDoS-атаку, що призвело до його недоступності з 9 ранку. Однак дані сайту не постраждали, і зловмисники не змогли отримати доступ до нього, – розповіли агентству у відомстві.

За повідомленням Міносвіти, сайт відомства вдалося повністю відновити.

30 січня хакери влаштували атаку на сайт Міністерства аграрної політики та продовольства України, ресурс було пошкоджено. 24 січня було здійснено кібератаку на сайти та кол-центри Нафтогазу та Газорозподільних мереж України. 19 січня Україна провела кібератаку на державне підприємство РФ, відповідальне за будівництво військових об’єктів у Москві. Група Blackjack проникла до бази даних підприємства та отримала 1,2 терабайта даних, включаючи технічну документацію на понад 500 об’єктів Міноборони РФ. Отриману інформацію передали українським силам безпеки, після чого всі дані було видалено із серверів підприємства.
Джерело