Російський БПЛА переслідував колонну Анналени Бербок

Російський БПЛА переслідував колонну Анналени Бербок

Фото: t.me/BILD_Russian Анналена Бербок у Миколаєві

Безпілотник переслідував колону автівок, в якій їхала глава МЗС Німеччини, але водіям вдалося відірватися.

Міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок була змушена перервати свій візит до Миколаєва, коли служба безпеки виявила, що за її кортежем почав стежити російський безпілотник. Про це повідомили видання ZDF та Bild.

Зазначається, що колона машин із главою МЗС Німеччини їхала в бік Чорного моря, щоб відвідати опріснювальну станцію, розташовану за 50 км від лінії фронту.

“По дорозі на станцію до колони машин наблизився російський розвідувальний дрон. Зазвичай за його появою слідує атака з повітря. В українських членів делегації спрацював тривожний сигнал на смартфоні, водії стали намагатися втекти від БПЛА. Але він летів за колоною, переслідуючи їх. У підсумку їм вдалося відірватися, а дрон полетів геть”, − зазначили у Bild.

Журналісти ZDF додають, що скасування візиту підтвердило МЗС Німеччини. Членам делегації, за повідомленням цього ЗМІ, запропонували пересісти в броньовані автомобілі.

Через деякий час повітряну тривогу у Миколаєві скасували.

Бербок була з візитом в Миколаєві, де оголосила, що її країна виділила ще 100 млн євро гуманітарної допомоги, і назвала Миколаїв “символом непохитного народного спротиву”.

Нагадаємо, напередодні Бербок заявила, що Берлін ще не дійшов згоди щодо далекобійних ракет для України.

Бундестаг схвалив надання далекобійної зброї Києву

Джерело