Російські військові продають українських військовополонених “кадирівцям” – ISW – Суспільство

Російські військові продають українських військовополонених "кадирівцям" - ISW - Суспільство

За даними The Times, чеченські парамілітарні групи купують українських полонених у росіян, щоб потім обміняти їх на своїх військових, яких утримують ЗСУ. Про це йдеться у звіті Інститут вивчення війни.

– Повідомляється, що російські війська працюють на “чорному ринку” для продажу українських військовополонених, зокрема, російським парамілітарним формуванням, які можуть далі здійснювати обміни військовополоненими з Україною, – йдеться у повідомленні.

За інформацією британського видання The Times, український речник Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими Петро Яценко повідомив, що пізніше вони використовують українських полонених для обміну на чеченських військових, яких утримують Збройні сили України.  Це може бути пов’язано з тим, що чеченці зараз виконують тилові функції, де їм рідше вдається захопити українських бійців для подальшого обміну.

Російські окупанти вкотре розстріляли українських військових, які здавалися в полон. Це сталося у Бахмутському районі. Раніше російські окупанти розстріляли українських військовослужбовців біля Роботиного на Запорізькому напрямку.
Джерело