Росія вивела в Чорне море чотири ракетоносії

Росія вивела в Чорне море чотири ракетоносії

Фото: ВМС України Росія збільшила кількість ракетоносіїв у Чорному морі

РФ тримає у Чорному морі 14 кораблів, зокрема чотири носії крилатих ракет Калібр загальним залпом до 32 ракет.

Росія тримає 14 кораблів в Чорному морі, серед яких чотири носії крилатих ракет Калібр. Про це повідомила пресслужба Військово-морських сил України в неділю, 11 лютого.   “В Чорному морі 14 ворожих кораблів серед яких чотири носії крилатих ракет Калібр, загальний залп до 32 ракет”, – йдеться в повідомленні.   В Азовському морі ворог утримує корабель. В Середземному морі – два кораблі, серед яких один носій Калібрів. Загальний залп складає до восьми ракет.
  “За добу, в інтересах РФ, прохід Керченською протокою здійснили: до Азовського моря – 22 судна, з них одне рухалось з протоки Босфор; до Чорного моря – шість суден, з них одне продовжило рух у напрямку протоки Босфор”, – додали у ВМС.

Нагадаємо, Україна від початку широкомасштабного вторгнення Росії вивела з ладу 24 бойові кораблі її Чорноморського флоту, або близько його третини.

Днями Сили спецоперацій ЗСУ знищили на одній з видобувних платформ у Чорному морі радіолокаційну станцію росіян та обладнання, яке допомагало РФ атакувати дронами південь України.

Джерело