Ритуали на Старий Новий Рік які круто змінюють життя

Спасибі «сварці» Юліанського календаря з Грегоріанським за те, що ця подія подарувала нам ще одне прекрасне зимове свято!

Ніч з 13 на 14 січня ще називається Васильєвим ввечері, в честь пам'яті святителя Василія Великого, архієпископа Кесарійського, зарахованого до лику святих. Ворожіння та ритуали в цю ніч дуже дієві, тому давайте не пропускати цю можливість!, передає Ukr.Media.

Звичайно, обов'язково накриваємо святковий стіл! Після трапези вийдемо на балкон або на вулицю і витряхнемо скатертину, повторюючи при цьому 3 рази :

Скільки крихт на скатертини, стільки багатства і щастя в наш дім!

Крім цього, зберіть всі кісточки, що залишилися після святкової вечері. Вранці ви принесете їх під розкішне дерево, що росте неподалік від будинку. Бажано взяти з собою окропу в термосі, щоб трохи відтанути промерзлу землю.

Покладіть кістки в ямку і вимовте над ними:

Як цьому дереву рости, рости,

Так і мені добро в хату нести!

Дереву жити-поживати,

Мені любов і щастя зустрічати!

Прикопайте кісточки і йдіть додому, намагаючись ні з ким не розмовляти по дорозі.

Якщо дуже складно виконати цей ритуал на вулиці, можна замінити похід до дерева закапуванням декількох кісточок у квітковий горщик.

Але вибирайте багаторічну рослина і краще з деревним стовбуром, типу фікуса, лавра, гибискуса.

За добу до Старого Нового року пов'яжіть на ліву руку стрічку з натуральної тканини. Після 12 годин зніміть її і спаліть в металевому блюді, примовляючи:

Стрічку знімаю, біду від себе отлучаю.

Стрічка згорає, мене від туги звільняє.

Стрічці тліти, мені здороветь.

Амінь.

В 12 годин відкрийте двері будинку, станьте на порозі, можна навіть стати всією сім'єю і скажіть:

Стрий рік іде, проблеми забирає.

Новий рік йде, несе удачу!

Замість слова «проблеми» ви можете перерахувати все погане, що сталося в минулому році. Цей простий змова можна використовувати як тост!

Напередодні святкування, якщо вирішили затіяти прибирання, не забудьте у воду додати кілька крапель ефірного масла. Хочете вийти заміж і чекаєте в гості передбачуваного нареченого? Додайте у воду масло апельсина. Причому не тільки у воду для прибирання, але і в ванну, яку потім будете приймати.

Якщо ви хрещені, над водою для прибирання наговорите наступне:

В ім'я Отця і Сина і Святого Духа. Як тече річка Йордан, береги обмиває, гори зрушує, камені катає, так і ти, вода, обмий моє помешкання, щедрою річкою, чистою водою. Здоров'я, удачу мені принеси; хвороби, хвороби, уроки, наклепи і сварки з собою забери. Слово моє міцно. Хай буде так! Амінь.

Важлива сфера нашого життя – фінансова. Приворот грошей буває так само важливий , як і приворот улюбленого людини, без якого не бачиш сенсу жити.

Якщо вас турбують ваші доходи, напередодні Старого Нового Року або Хрещення підіть до церкви і подайте милостиню не менше ніж трьом бідним. Подаючи, обов'язково говорите про себе:

«Кому Христос не батько, я не мати».

Цим нескладним ритуалом ви обов'язково привернете до себе гроші звідти, звідки зовсім не чекали.

Є особливі аромати, які люблять гроші. Це запах розмарину, бергамоту, гвоздики і апельсина. Капніть кілька крапель ефірного масла на столову ложку цукру або, ще краще, меду. Дайте вбратися, після чого розчиніть у глечику води, якої обольетесь після душу. Киньте в цей же глечик кілька монет жовтого кольору невеликого діаметру.

Після прийняття водних процедур лийте на себе воду і читайте змову:

Як солодка вода тече, і мене омиває, так і гроші до мене течуть, прилипають.

Як тече річка Йордан і всім її води вистачає, так і до мене багато добра прибуває.

Воді текти, мені добро берегти.

Після цього зберіть гроші, покладіть в красивий горщик і поставте в темне місце. Не забувайте іноді трясти горщик, а грошики показувати повному місяці.

Дуже добре для залучення грошей в будинок саме на старий Новий Рік палити зелені та золоті свічки, а для залучення любові – рожеві і червоні.

Несуттєві дрібниці такими не є, так як програмують вашу свідомість на бажане!

Тому робіть свята гарними, і нехай такою стане вся ваша життя.

Джерело