Ритуали і обряди з сіллю, які допоможуть позбутися від пристріту і псування

Миття підлоги з сіллю допоможе позбутися негативу.

У багатьох бувають моменти, коли все валиться з рук. Невезіння доганяють одне за іншим. Часом це пов'язано зовсім не з чорною смугою в житті, а, швидше за все, людина стала жертвою атаки негативної енергії — пристріту або псування. Позбутися від них можна за допомогою звичайної солі, яка допоможе відновити той самий енергетичний баланс життя, інформує Ukr.Media.

Магічна сила солі

З давніх-давен сіль використовували, як дієвий спосіб для боротьби з негативними енергіями. Вона володіє чіпкою структурою, здатною вбирати в себе погане, немов губка. Саме тому нею рекомендується чистити прикраси і амулети, які захищають людину від впливу поганого погляду.

Сіль в теперішньому часі вже не настільки популярна, як магічний засіб, але свої здібності вона не втратила. Досі в деяких народах існує обряд "соління" дітей, що захищає новонародженого від псування і пристріту.

Зверталися до солі, як до оберегу, і французи з італійцями. Вони вважали, що це єдиний засіб, який може захистити від чорних магів і відьом. Біля входу в будинок люди сипали трохи солі і вірили, що людина з поганими помислами увійти в нього не зможе.

Чистка будинку від негативної енергії за допомогою солі

Перед тим, як позбавлятися від псування і пристріту, потрібно очистити будинок, адже часом саме від нього йдуть всі проблеми в житті. Чистку будинку варто проводити на спадний місяць.

Спочатку потрібно відчинити всі вікна і двері, щоб через них йшло все погане. Потім набрати в миску або відро воду, всипати в неї сіль, і добре вимити підлогу. Особливої уваги варто приділити плінтусам, кутам, місцям під ліжком і шафами. Далі варто взятися за стіни, меблі та інші поверхні. В кінці помити вікна і витерти їх сухою ганчіркою.

Ритуал від пристріту з сіллю

Сіль — сильна речовина, що дозволяє очистити людину від негативного впливу оточуючих. Якщо в її житті починає все валитися, то варто провести наступний обряд:

  • купити в магазині пачку морської солі;
  • насипати її на сковороду і під час смаження тричі прочитати «Отче наш»;
  • висипати теплу сіль в блюдце і поставити його на фотографію людини, якій потрібна допомога.

Далі потрібно взяти чайну ложку і, немов відміряючи сіль з блюдця, прочитати змову:

"Сіль священна, відніми все погане, що наслано на (вимовити ім'я людини). Все, що вона скуштувала або пізнала від недоброзичливця, забери. Очисти її і пошли світлі думки. Нехай повернеться зло до того, хто його наслав. Забери нечисте, віднеси далеко в море і поховай в скрині разом зі пристрітом. Амінь»

Після прочитання змови, сіль з блюдця потрібно пересипати в іншу непотрібну ємність і закрити кришкою. Поставити її на вікно і протягом тижня щодня пересипати в нову баночку. На восьмий день після обряду, всі ємності викинути.

Усунення псування через сіль

Для позбавлення від псування знадобиться звичайна кухонна сіль і ванна, а щоб ефект від ритуалу був сильнішим, його бажано проводити в четвер.

Спочатку необхідно наповнити ванну теплою водою. Поки вона набирається, прочитати змову:

«Це понеділок, це вівторок, це середа, а це чиста вода. Омиваєш ти коріння і пряменья, вмий і мене (ім'я), рабу Божу, — новонароджену, вимолену, хрещену, причащену. Водичка-водичка, змий з мене і з мого обличчя псування — чоловіче, жіноче, дитяче, старече, завидне, напущене, забери суєту, дай легкість. Амінь »

Далі прочитати молитву над сіллю. У даному разі підійде "Боже, Спаситель наш". Насипати солі в ванну і трохи розмішати, щоб вона повністю розчинилася. Після цього роздягнутися і зануритися у воду на 20 хвилин. Потім вилізти з неї, витертися, а воду спустити. Під час того, як вода бігтиме, вимовити:

«Боже, Спаситель наш, що з'явився через пророка Єлисея в Єрихоні і так за допомогою солі зробив здоровою шкідливу воду! Ти сам благослови і цю сіль і зроби її приношенням радості. Бо ти — Бог наш і тобі ми віддаємо славу, Отцю і Сину, і Святому Духу, нині, і завжди, і навіки вічні. амінь »

Вважається, що разом з рідиною піде і псування.

Проводити ритуал корисно з повною вірою і чистими помислами. Розповідати про обряд нікому не можна, щоб він повністю впорався зі своїм завданням.

Джерело