РФ залучає професійні ДРГ на кордоні з Україною

РФ залучає професійні ДРГ на кордоні з Україною

Фото: Генштаб ЗСУ/Facebook ЗСУ застосовують тактичні прийоми проти російських диверсантів на кордоні

Своєю чергою ЗСУ застосовують тактичні прийоми, щоб навіть на підході до кордону була можливість виявляти і знищувати диверсантів.

Росія засилає на український кордон професійних диверсантів, проти яких застосовуються тактичні прийоми. Про це повідомив речник Оперативно-тактичного угрупування військ Сіверськ Вадим Мисник в ефірі телемарафону в середу, 12 червня.
  “Наша розвідка відслідковує дії сил, які перебувають по той бік кордону. І звісно, весь час – і торік, і цього року, і взимку, і навесні – тут працюють доволі професійні диверсанти саме із боку Росії. Не потрібно недооцінювати ворога”, – сказав він.

За словами речника, своєю чергою українські військові застосовують певні тактичні прийоми, щоб навіть на підході до кордону була можливість виявляти і знищувати російських диверсантів.   На питання про те, чи є у складі ДРГ так звані “кадирівці”, він зазначив, що у них немає також інформації щодо ДРГ або розвідників із боку РФ.   “Кадирівці підрозділи трохи іншу мають специфіку. Понад усе як загороджувальні загони, наприклад, вони виконують завдання. Як показує досвід, саме як штурмові або розвідгрупи вони не дуже активно застосовувалися (раніше – ред.)”, – пояснив Мисник.

Нагадаємо, речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко повідомив, що  найбільша кількість російських ДРГ викривається у Сумській області.

Раніше українські військові зупинили російську ДРГ в районі населеного пункту Пильна Харківської області.

Джерело