Ретроградний Меркурій з 12 грудня 2023 по 2 січня 2024 року: кармічні повороти долі для кожного знака Зодіаку

Астролог та таролог Юлія Ліфанова розповідає, що знову повернеться у ваше життя заради доленосного уроку від Всесвіту. | WDAY.

Іронія долі чи навіть самого Всесвіту в тому, що ми починаємо входити у 2024 рік на Ретроградному Меркурії, що говорить про Кармічний зв'язок листопада 2023 та січня 2024 року. Планета повністю зупинилася 12 грудня, розвертається у знаку Козеріг назад і йтиме аж до останніх градусів Стрільця. Усі події та люди, які будуть повертатися до вас у грудні для опрацювання відносин, питань чи домовленостей несуть у собі завдання звернути більшу увагу на себе, інформує Ukr.Media.

Вся річ у тім, що сама петля (тобто шлях Ретро Меркурія) розпочалася 26 листопада, коли планета входила до 22 градусів Стрільця. Згадуйте, що трапилося з вами у цей період, бо Меркурій знову увійде до цього градусу 30 грудня і стоятиме аж до 5 січня.

Можна сміливо сказати, що період концентрації Меркурія на цьому градусі та датах змусить вас пригальмувати та зайнятися вирішенням певного питання. Це може бути очікування на отримання документів, квитків, якоїсь відповіді від міжнародної організації або суду.

Втім, вже після 2 січня Меркурій піде у прямий рух, але повністю вийде із градуса своєї Ретроградності лише до 21 січня. Наберіться терпіння, тому що реально ви закінчите опрацьовувати якесь питання, яке у вас буде на порядку денному з 12 грудня лише до кінця січня 2024 року.

Не забувайте, що зупинка це теж частина шляху. І коли вам здається, що щось рухається повільно і не так, як вам потрібно, пам'ятайте… У світі все вимагає дозрівання, щоб у результаті події вишикувалися в красивий візерунок долі. І сталося те, що призначено.

Овен

З 12 грудня по 21 січня вам доведеться займатись очікуванням відповіді від якоїсь організації чи вирішення кар'єрного питання. В ідеалі витратити цей час на відточування майстерності чи навчання. Якщо ви зараз займаєтеся своїм просуванням, то до початку січня ви відчуєте прогрес — ваша реклама почне працювати на вас.

Телець

З 12 грудня по 21 січня ідеальний час, щоб присвятити його навчанню, відточенню якогось літературного творіння чи поверненню у місце, де ви вже бували. Наприклад, ви можете вирушити у подорож до міста, де вже бували. Крім того, до кінця січня може зрушити питання щодо інвестиції, на яке ви могли чекати з кінця листопада.

Близнята

З 12 грудня по 21 січня доведеться зайнятися вашими фінансами, розмістити велику суму грошей або дочекатися капіталу, спадщини чи відповіді на іпотеку. Крім того, цей період дано вам для опрацювання відносин із партнером та приходу до якоїсь взаємної домовленості. Особливо якщо у вас була пауза за якимось шлюбним чи юридичним договором з 26-27 листопада.

Рак

З 12 грудня по 21 січня важливо зайнятися вашими відносинами з партнером, наприклад, знову прийти до якихось домовленостей, переписати юридичні документи або оновити якийсь трудовий договір. До вас можуть повертатися клієнти чи замовники, з якими ви робили раніше якісь проєкти. Крім того, якщо ви очікували відповіді на роботу з 26-27 листопада, з 5 січня вам нарешті можуть відповісти. Те саме стосується питання здоров'я — ви помітите поліпшення стану до середини січня.

Лев

З 12 грудня по 21 січня вам доведеться займатися вашим здоров'ям, причому робити якісь процедури, що повторюються, для поліпшення стану. Крім того, ви можете повертатися до питань роботи, які мають налагодити ваш трудовий режим. Якщо у вас були якісь затримки з питань кохання з 26-27 листопада, то ви помітите, що вони зрушать 5-6 січня: ваша кохана людина розставить пріоритети, вирішить важливе завдання.

Діва

З 12 грудня по 21 січня ви будете поглинені у вирішенні питань, пов'язаних з вашими питаннями дітей, кохання та особистого проєкту. Наприклад, якщо до вас повернувся ваш колишній коханий, то аж до кінця січня ви з'ясовуватимете з ним стосунки. Можливо ви активно займатиметеся справами вашої дитини: міняти сад, документи. Також на початок січня (5-6.01) зрушать якісь питання, пов'язані з вашою нерухомістю, які ви могли розпочати 26-27 листопада. Наприклад, у вас з'явиться покупець або ви знайдете житло в оренду.

Терези

З 12 грудня по 21 січня ви будете зайняті питаннями нерухомості, можливо вам частіше доведеться контактувати з рідними щодо збору документів, підписання якихось паперів або підняття старих договорів щодо купівлі/продажу житла. Також до початку січня буде вирішено важливе питання щодо документа, яке почалося з 26-27 листопада і могло «зависнути» до кінця грудня.

Скорпіон

З 12 грудня по 21 січня ви вирішуватимете завдання, пов'язані з переїздом і можливо, збиранням якихось документів. Ви можете вирушити в поїздку, в якій були раніше, а також спілкування з родичами та відновленням зв'язку з ними. Важливий момент станеться до 5-6 січня — ви можете отримати якусь суму грошей або дочекатися відповіді щодо зарплати.

Стрілець

З 12 грудня по 21 січня ви займатиметеся фінансовими справами, до вас можуть повернутися ваші старі клієнти або ви вирішите якимось чином перерозподілити вашу зарплату. Наприклад, весь цей час накопичуватимете на щось конкретне. Крім того, якщо у вас є якісь проблеми зі здоров'ям, які могли розпочатися наприкінці листопада, то до 5-6 січня ви відчуєте покращення. Те саме стосується документа — якщо 26-27 листопада ви оформляли щось серйозне (з вашим підписом), то питання зрушить до 5 січня.

Козеріг

З 12 грудня по 21 січня ви вирішуватимете питання, пов'язані з документами, а також доведеться проходити обстеження та уважніше вибудовувати свій режим. Можливо, актуально повернутися до старого режиму харчування або сну, приділяючи собі більше турботи. А ось до 5-6 січня почне поступово вирішуватися питання щодо міграційних документів або дальньої поїздки, яке могло «зависнути» 26-27 листопада.

Водолій

З 12 грудня по 21 січня ви будете поглинені поїздкою в якесь віддалене місце, наприклад, це може бути лікарня, санаторій з лікуванням або ви просто вирушите до країни, в якій були колись давно. Якщо у вас були проблеми зі здоров'ям, то ви зцілитесь і почуватиметеся значно краще. До речі, до 5-6 січня вирішиться ситуація, пов'язана із вашим колективом, яка могла зависнути 26-27 листопада.

Риби

З 12 грудня по 21 січня ви вирішуватимете завдання, пов'язане зі спілкуванням: можливо, доведеться опрацювати відносини з друзями або групами людей вашого минулого. Наприклад, із колективом, з яким ви працювали раніше. Загалом, ви можете навіть переглядати свої плани на майбутнє, але це буде пов'язано з впливом діалогів та спілкування — начебто у грудні та січні чужі слова, мрії та амбіції серйозно повернуть вашу думку. Якщо у вас з 26-27 листопада «зависло» питання, пов'язане з кар'єрою, підвищенням чи отриманням якогось статусу (громадянство), то 5-6 січня ви отримаєте позитивну відповідь.

Джерело