Реперка Alyona Alyona розповіла чому вирішила залишити Київ та переїхати в селище в Івано-Франківській області

Якомога далі від столичної метушні.

Аlyona Alyona пояснила, чому вирішила покинути Київ і поділилася думками про переїзд в інше українське місто, інформує Ukr.Media.

У себе в інста-блозі виконавиця розповіла, що тепер мешкає в селищі в Івано-Франківській області. За її словами, тут вона може насолоджуватися природою та проводити час із хлопцем:

"Я довго жила в Києві, але знайшла своє кохання в Івано-Франківській області, тому зараз я живу в красивому селищі Вигода. Мені подобається тут. Тут мене ніхто не турбує з медіа. Ніхто не поспішає сюди їхати. У Києві мені не подобається, коли мене везуть на таксі у вихідні, позбавляючи можливості відпочити. Я щаслива, що можу бути тут, де багато природи. Вона надихає мене і я люблю проводити час наодинці", — розповіла зірка.

Варто зазначити, що виконавиця не поспішає повертатися до життя в столиці, бо вважає, що там на неї чекає велике навантаження в роботі, що тільки виснажує її.

"Для мене Івано-Франківськ — це справжнє відкриття. Мені подобається місцева українська мова, діалект і місцеві жителі. Я не поспішаю повернутися до Києва, тому що там дуже багато роботи, яка лише забирає час і не приносить задоволення", — підкреслила реперка.

Джерело