Речник МЗС Олег Ніколенко пішов з посади – Суспільство

Речник МЗС Олег Ніколенко пішов з посади - Суспільство

Фото: facebook.com/oleh.nikolenko.ua

Речник Міністерства закордонних справ оголосив, що йде з посади – минув його останній тиждень у пресслужбі відомства. Про це він написав у Facebook.

Ніколенко зазначив також, що провів на посаді 3,5 року.

– Закінчення одного розділу означає початок нового. Розпочинаючи свій новий дипломатичний розділ, і надалі будемо максимально плідно працювати разом на благо інтересів нашої держави. Слава Україні, – написав Ніколенко.

Також він подякував колегам-журналістам, з якими працював ці роки.

У четвер, 7 березня, президент України Володимир Зеленський погодив кандидатуру колишнього Головнокомандувача Збройних сил Валерія Залужного на посаду посла України у Великій Британії.

Глава міністерства закордонних справ України Дмитро Кулеба, перебуваючи з робочим візитом у Мюнхені, потрапив у незручну ситуацію під час прямої трансляції  телемарафону. Ймовірно, через технічні проблеми голова МЗС не почув питання ведучого і прямо перед камерою затягнувся сигаретою. Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що цивілізованому світу необхідно ізолювати російських дипломатів для того, щоб вони не розповсюджували брехню та дезінформацію.
Джерело