Речі напрокат? Вікторія Боня забула зняти з сукні цінник

Шанувальники Вікторії Боні запідозрили, що всі шикарні речі телезірки, в яких вона з'являється на публіці — взяті напрокат. Детальніше про це читайте у статті. .

Зовсім недавно, співак Влад Топалов звернувся до своїх шанувальників. Артист нагадав фанатам, що зірки — такі ж прості люди, як і всі. Вони також можуть допускати помилки, потрапляти в курйозні ситуації і бути без настрою.

Здається, Вікторія Боня теж вирішила показати шанувальникам, що бути зіркою — не означає бути особливою. Новий знімок знаменитої світської левиці неабияк здивував фоловерів. Все тому, що на ньому знаменитість зробила селфі в елегантній чорній сукні, забувши зрізати або хоча б заховати цінник, інформує Ukr.Media.

Як бачимо, на спідниці висить цінник. Шанувальники здивувалися, чому Вікторія Боня його не зрізала. Природно, однією з найголовніших версій став варіант, що зірка частенько бере речі напрокат, чим пояснюється те, що практично ніколи телеведуча не з'являється на публіці і на фото в одному і тому ж одязі.

Джерело