Публічно виправдовує збройну агресію рф – повідомлено про підозру проросійському пропагандисту | Кримінальні новини

За процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури повідомлено про підозру громадянину України за фактами пособництва державі-агресору та виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України.

За даними слідства, уродженець Львова, який зараз проживає в тимчасово окупованій АР Крим, здійснює пропагандистську діяльність задля підтримки рф.

Для цього підозрюваний в особистому Telegram-каналі систематично поширює свої маніпулятивні відеоматеріали, в яких висловлює прихильність державі-агресору, її рішенням та діям щодо війни в Україні.

У своїх відеозверненнях він виправдовує та визнає правомірною збройну агресію рф проти України, розпочату у 2014 році. Також заперечує тимчасову окупацію частини території держави. Стверджує, що окупанти прийшли з єдиним наміром – покращити життя як росіян, так і українців. 

Окрім цього, чоловік називає себе істориком, засновником російського руху України, зазначає, що бореться з нацизмом та геноцидом, який існує по відношенню до росіян. 

За матеріалами Львівської обласної прокуратури