Прокуратура Житомирщини відстояла в апеляції вирок наркоділку за збут марихуани | Кримінальні новини

Вирок суду щодо позбавлення місцевого жителя волі на 10 років, винесений за публічного обвинувачення прокурорів Житомирської обласної прокуратури, суд апеляційної інстанції залишив без змін.

Відтак його визнано винним у незаконному придбанні, виготовленні, зберіганні з метою збуту та збуті  наркотичних засобів, вчиненому повторно, в особливо великих розмірах, особою, яка раніше вчинила аналогічний злочин, та незаконному вирощуванні рослин конопель.

Доведено, що житель Житомирського (раніше Андрушівський) району декілька років тому на власній присадибній ділянці, з метою збуту, вирощував рослини конопель.

Він удома налагодив усі «виробничі» процеси: від посіву – до збирання та висушування наркотичної рослини, а також її зберігання і подрібнення. Для цього використовував дах і горище будинку, літньої кухні та господарські приміщення. Виготовлений «наркопродукт» фасував у пакети та збував наркозалежним особам.

Правоохоронці задокументували неодноразовий продаж обвинуваченим наркотичного засобу. Значну кількість – майже 4 кг канабісу – вилучено з обійстя під час обшуку. Тоді ж з присадибної ділянки вилучено понад 60 рослин конопель.

На суді свою вину у збуті наркотичного засобу не визнав. Натомість висловив версію про те, що така кількість рослин сама висіялася на грядках, тому він збирався відваром з насіння напувати худобу.

Судом першої інстанції йому призначено покарання – 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Сторона захисту оскаржила таке рішення в апеляційному порядку.

Однак ухвалою Житомирського апеляційного суду вирок суду першої інстанції залишено без змін, а апеляційну скаргу сторони захисту – без задоволення.

За матеріалами Житомирської обласної прокуратури