Програш Путіна – питання життя і смерті для демократії – Зеленський

Програш Путіна - питання життя і смерті для демократії - Зеленський

Фото: Офис президента Президент України Володимир Зеленський

Зволікання та сумніви цивілізованого світу “грають на руку” “божевільному очільнику Кремля”, вважає президент.

Програш Путіна у військовому протистоянні на території України – це питання життя і смерті для усього демократичного світу. Про це у середу, 20 березня, у своєму зверненні сказав президент України Володимир Зеленський.

Він зауважив, що коли Путін програє, демократичний світ “отримає хорошу перспективу на покоління вперед”.

“Ми маємо бути стійкими щодо різних викликів, ми маємо бути далекобійними, щоб здолати Путіна, а не перебувати в ситуації, коли сумніви щодо міцності Заходу допомагають цьому божевільному”, – підкреслив Зеленський.

Він додав, що провів зустріч із радником президента Сполучених Штатів із питань національної безпеки Джейком Салліваном.

 Я вдячний Америці за підтримку нашої держави та людей, і це життєво важливо, щоб американське лідерство залишалося міцним у захисті міжнародного правопорядку”, – підкреслив президент.

Раніше Ллойд Остін заявив, що США не дадуть Україні програти. Він запевнив, що наразі союзники шукають способи для безперебійної допомоги Україні.

Нагадаємо, у Конгресі США готують новий законопроєкт для підтримки України, але в іншому вигляді, ніж той, що був схвалений Сенатом.

Джерело