Пристріт і псування: 3 вагомі причини, чому не можна віддавати ношений одяг

Як безпечно здати одяг, щоб не нашкодити собі.

Багато людей віддають ношений одяг іншим, звільняючи місце в шафі й допомагаючи оточуючим. Однак з точки зору езотерики такі дії можуть нести серйозні енергетичні ризики. У статті розглянемо, чому не можна віддавати ношений одяг і як знизити потенційні небезпеки для себе та інших, інформує Ukr.Media.

3 вагомі причини, чому не можна віддавати ношений одяг.

Ви віддаєте свою удачу або силу

У стародавні часи люди вірили, що одяг може передавати енергію власника. Наприклад, вікінги дарували свої сокири та вбрання сміливим воїнам, передаючи їм свою удачу і силу. Таким чином, віддаючи свій одяг, ви можете ненавмисно передати свою удачу і життєву енергію іншій людині.

Ви прощаєтеся зі своїм благополуччям

Непотрібний одяг, який ви передаєте іншим, було придбано на зароблені кошти, що символізує ваше матеріальне благополуччя. Віддаючи його, ви можете проявити неповагу до грошей, що зі свого боку може призвести до фінансових втрат. Згідно з езотеричними вченнями, така дія може символізувати розставання з матеріальними благами.

Ви отримуєте чужу енергію

Під час особистої передачі одягу відбувається обмін енергією між вами й одержувачем. Якщо людина, якій ви віддаєте річ, стикається з життєвими труднощами або невдачами, її негативна енергія може перейти до вас. У результаті у вашому житті теж можуть початися проблеми та невдачі.

Як безпечно здати одяг, щоб не нашкодити собі

Щоб мінімізувати енергетичні ризики під час передачі ношеного одягу, важливо дотримуватися кількох правил:

  • Уникайте очного контакту з одержувачем. Якщо ви не знаєте людину, якій віддаєте одяг, і не маєте особистого контакту, енергетичний обмін не відбудеться. Енергія просто "зіллється" в нікуди.
  • Пожертвуйте одяг на благодійність. У великих містах встановлено спеціальні контейнери для збору одягу. Це безпечний спосіб позбутися непотрібних речей без енергетичних наслідків.

Кому можна здати одяг без побоювань

  • Родичі та близькі друзі. Передавати одяг можна людям, які ставляться до вас добродушно і не бажають зла. Це можуть бути близькі друзі або члени сім'ї, якщо ви впевнені в їхній щирості та добрих намірах.
  • Люди з аналогічним соціальним статусом. Якщо людина, якій ви віддаєте одяг, має такий самий рівень доходу і соціальний статус, як і ви, і при цьому не має шкідливих звичок, ризик негативного енергетичного обміну мінімальний.

Якщо ви вирішите передати одяг заможнішій людині, рекомендується попросити в неї символічну суму грошей. Це допоможе уникнути енергетичної шкоди та зберегти баланс.

Джерело