Принц Гаррі кинув усе і примчав до Британії, дізнавшись про хворобу батька

Стурбований принц Гаррі повернувся до Британії.

Англійська преса стоїть на вухах. Передовиця кожної газети, що поважає себе, прикрашена дивовижною новиною — принц Гаррі повернувся до Британії! Ще нещодавно люди думали, ніби дорога додому герцогу Сассекскому замовлена. Втім, сам Гаррі теж не надто рвався до рідної гавані. Життя за океаном з дружиною та двома дітьми цілком влаштовувало бунтівного аристократа. Але спільне на всю королівську родину лихо внесло в плани Гаррі свої корективи, інформує Ukr.Media.

Принц Гаррі повернувся до Британії

Гучні сварки

10 січня 2023 року на прилавках книгарень усього світу з'явилася автобіографія принца Гаррі з назвою «Запасний». Ознайомившись із змістом, шанувальники королівської сім'ї жахнулися. Після таких одкровень надії на примирення Гаррі з батьком і старшим братом більше не залишалося.

Протягом усього 2023 року відносини герцога Сассекського з іншими представниками королівської родини лише погіршувалися. Складалося враження, ніби всі мости між Вільямом та Чарльзом з одного боку та Гаррі з іншого остаточно спалені. Але 5 лютого 2024 року ситуація змінилася за один день.

Хвороба короля

Як відомо, на початку січня 2024 року король Чарльз переніс операцію на передміхуровій залозі. Сама процедура пройшла успішно, але в процесі її виконання медики виявили в організмі монарха хвороботворні утворення. Вердикт лікарів виявився сумним. У короля Чарльза діагностували рак.

75-річний аристократ поспішив обнадіяти англійців — мовляв, хворобу виявили вчасно, кілька додаткових процедур можуть ліквідувати її в зародку. Чарльз, не гаючи часу, відразу ж ліг у стаціонар на лікування. Королева-консорт Камілла ні на крок не відходила від чоловіка.

Реакція родичів

Тут і з'ясувалося, що, попри всі сварки, Гаррі все-таки турбується про батька. Преса опублікувала новини про хворобу, що вразила короля 5 лютого. Дізнавшись про те, що сталося, герцог Сассекський миттю прибув до аеропорту Лос-Анджелеса, а звідти спішно вилетів до Лондона. Батька Гаррі побачив уже 6 лютого.

Меган Маркл, до речі, принц із собою не взяв. Дружина та діти Гаррі залишилися у Штатах. А сам аристократ уже встиг провести коротку зустріч із вінценосним батьком. На жаль, довгого побачення з батьком Гаррі поки не вийшло. Король Чарльз проходить необхідні процедури, а це дуже непросто.

Публіці цікаво, чи не запропонує Гаррі батькові та братові свою допомогу у виконанні посадових обов'язків. Адже зараз, поки Чарльз та Кейт Міддлтон проходять лікування, всі найважливіші питання вирішує принц Вільям. Втім, британці не дуже сподіваються, що Гаррі захоче знову звалити на себе цей тягар. Людям вистачило б і примирення бунтівного принца з родичами. А це зараз цілком можливо!

Джерело