Прикмети про ножиці: впали, знайти, зламати, значення

Що значить, якщо впали ножиці або вони зламалися в руках.

Існує багато прикмет, пов'язаних з побутовими предметами. Є й ті, які пояснюють, що станеться, якщо раптом впали ножиці або вони зламалися в руках, інформує Ukr.Media.

У чому містика ножиць

У багатьох ритуалах, зав'язаних на магічних діях, використовуються ножиці. Вони можуть відокремлювати частини одна від одної. За допомогою цього інструменту вирізаються елементи, які згодом будуть використані в чаклунських обрядах. Вони здатні викреслити щось з чогось.

Будь-якому гострому предмету в побуті приписувалася здатність відсікати успіх і удачу. Є свої прикмети про ножиці.

Гострі кінці — символ нанесення душевної рани людині через ритуальну магію. Ножиці можуть відрізати те, що не потрібно:

  • позбавити від неприємностей,
  • захистити від спілкування з непотрібною людиною,
  • відрізати хвороби,
  • звільнити шлях від перешкод для подальшого матеріального і духовного благополуччя.

Інструмент буває різний, і використовують його знавці чаклунських обрядів за призначенням.

Манікюрні призначені для грошей, до них маги звертаються для відкриття грошових каналів. Садові вміють відсікати все непотрібне. Головна умова, щоб прикмети працювали, — виріб повинен бути металевим.

Які є прикмети з ножицями

Серед найбільш популярних прикмет, пов'язаних з металевим виробом, у першу чергу можна виділити заборону на його дарування. Ножиці — поганий подарунок, бо на зразок ножа своїм вістрям вони несуть нещастя і сварки. Якщо вони повинні неодмінно виступити в якості презента, дуже важливо, щоб майбутній їх володар цей предмет «купив», віддавши за подарунок монетку.

Іншою відомою прикметою з ножицями є заборона їх подавати вістрям від себе у напрямку до людини. Така передача предмета може привести до сварки і розбіжності. У родині це обіцяє скандали між подружжям. Передавайте їх з посмішкою, і тоді сварок можна буде уникнути.

Кинуті неакуратно ножиці несуть в сім'ю біду.

Ножицями не розкидаються, тобто не кидають їх з силою. Таке зневажливе ставлення з гострим предметом обіцяє неприємності. Найкращий спосіб поводитися — класти їх акуратно.

У кравців є особлива прикмета: вони не користуються в побуті інструментом, яким до того різали тканину для пошиття одягу на покійного. Такий інструмент більш як для пошиття саванів ніде не застосовується. Коли робота ножиць закінчується, їх "ховають" в землі.

Знайти ножиці на дорозі — прикмета недобра. Найкращий результат з цієї ситуації — пройти по вулиці повз, їх не піднімаючи. Пояснюється це тим, що чорна магія часто використовує інструмент для наведення псування. Підняті чужі ножиці можуть перекроїти долю.

Тим не менш, цей металевий предмет може нести удачу і щастя, якщо висить на гачку з зімкнутими кінцями.

Коли падають ножиці

Однією з відомих в народі прикмет служить та, яка пояснює, що буде, якщо ножиці впали на підлогу. У першу чергу інструмент, що впав, піднімати його з підлоги самостійно не рекомендують, кажуть, на жаль. Найкращий вихід з положення — попросити допомоги у стороннього.

Нікого попросити підняти з підлоги ножиці — наступіть на них правою ногою, а потім сміливо беріть в руки. Потріть в руках інструмент, поки він не стане теплим, тоді можна вважати, що неприємності до вас не прийдуть.

Впали на підлогу — обіцяють прихід гостей, тому часто при відсутності бажання кого-небудь бачити у себе вдома господарі часто стукають ножицями, що впали, примовляючи: «Сиди вдома».

Впали на підлогу ножиці з рук кравця попереджають майстра, що не виключено, що йому незабаром доведеться шити траурні речі.

Найнеприємнішою прикметою є та, яка обіцяє швидку смерть в оточенні серед домочадців або сусідів. Згідно з цим знаком ножиці падають і повинні увіткнутися вістрям. Інструмент, що впав і не увіткнувся, але залишив на підлозі або на столі слід — чекайте хвороби.

Коли ножиці ламаються

Якщо інструмент ламається — це погана звістка, що означає втрату. Зламані ножиці — провісники майбутніх втрат. Саме щоб не привернути до себе нещастя, знавці поводяться з інструментом якомога акуратніше, щоб не пошкодити їх і не накликати неприємності. Нехорошою прикметою є поломка предмета безпосередньо в руках. Ця подія веде до розчарувань і печалі, причому найближчим часом, і зазвичай це стосується якихось побутових справ.

Серед жителів Африки заборонено під час весільних ритуалів користуватися ножицями. Вважається, що, якщо хтось на весіллі розкриє інструмент, наречений втратить свою чоловічу силу.

Коли ножиці, що впали, розвалюються на половинки, то вони теж обіцяють засмучення. В такому разі не варто плекати надії на виконання бажань. Те ж саме пояснює і прикмета, коли в інструменту тріскається лезо.

Джерело