Прикмети пов’язані з подарованим натільним хрестиком

Дізнайтеся, чи можна дарувати хрестик на День народження.

Вважається, що хрестик може бути подарований тільки хрещеним в ранньому дитинстві. Дізнайтеся, що на це говорить церква, і чим загрожує отримання такого подарунку, інформує Ukr.Media.

Хрест в подарунок – думка церкви та екстрасенсів

Хрест – важливий релігійний символ для православних християн. Такий предмет вказує на страждання, спокутування гріхів всього людства Ісусом. Хрест це дуже особистий предмет, який стороннім людям краще не чіпати і не бачити.

За давньою традицією, такий подарунок повинен бути піднесений хрещеними батьками дитині безпосередньо під час проведення таїнства хрещення.

Іншим людям дарувати хрестик навіть на день народження недоречно. Навіть, якщо хрестильний загубився, деформувався і потрібен новий. Новомодні екстрасенси заявляють в один голос, що людина втратила хрестик, вона повинна сама піти в церкву, купити новий, освятити його і надалі носити.

Церква ж навпаки, в даруванні хреста поганого нічого не бачить. Священнослужителі заперечують існування магії, негативної енергетики і не вірять у народні прикмети і тому вважають, що подарований хрест-це символ віри, який є сильним захисником людини, а значить, нічого поганого не станеться.

Народні прикмети

Як і ікони, хрести не можуть бути хорошими подарунками для тих, хто їх не потребує – це представники інших релігій, агностики, атеїсти. Якщо для віруючої православної людини це важливий символ, потужний оберіг, то для інших людей хрест не буде таким.

Хрест від старшої людини – знак передачі життєвої мудрості, досвіду.

Народна мудрість радить підносити хрест близьким людям, бажано кровним родичам. Дуже важливо дарувати з позитивним посилом, від усього серця.

Якщо подарунок підноситься одним із закоханих партнерів, їх почуття міцніють, духовний зв'язок стає нерозривним.

З рук сторонньої людини брати таку річ не можна, вона може бути заговорена. Чорні маги попереджають, що навіть від близької людини, є ризик забрати проблеми і негаразди дарувальника, його нещасливу долю.

Прикмети також застерігають – берете на себе «хрест» іншої людини, звалюєте ношу. Прикмета стосується не тільки натільних хрестиків, але і великих, які можуть бути даровані в якості прикраси для дому.

Чи можна віддавати комусь свій хрест?

Якщо ви людина щаслива, яка вірує, задоволена життям, це може бути гарним жестом. Коли хтось із родичів, друзів втратив віру, руйнує своє життя, можете допомогти – віддати свій хрестик, передавши частину своєї удачі, впевненості, сили.

Але, пам'ятайте, віддаючи хрест, ви віддаєте і свою енергію, яку він ввібрав. На вас тепер легко впливати. З хорошою енергетикою ви передає іншому свій хрест, свою долю, свої труднощі.

Віруючі люди вважатимуть, що у вас мало віри, якщо розлучаєтеся з особистим релігійним символом і оберегом.

До речі, раніше був звичай обмінюватися натільними хрестиками, що вказувало на вищу ступінь довіри. Таким чином люди ставали як би духовними братами. І при цьому, ніхто з них не боявся обмінятися долями зі своїм товаришем.

Нейтралізація негативної програми

Якщо ви дотримуєтеся думки церкви, вважаєте, що хрест поганим даром бути не може, надіньте його собі на шию або залиште на поличці з іконами.

Боїтеся негативного впливу, невпевнені в людині, яка піднесла дарунок, не поспішайте нести хрест в ломбард. У будь-якому випадку викидати його не можна. Підіть у церкву, опишіть батюшці ситуацію і попросіть освятити хрест. Освячення святою водою прибере будь-який негатив, хрест можна буде носити без побоювання.

Джерело