Прикмети, які вказують на те, що дівчина незабаром зустріне своє кохання

В кожному повір'ї, що дійшло до нашого часу, таїться хоча б крихта правди.

Які прикмети до кохання проявляються у сні

Сновидіння — особливий стан, в якому тіло і розум поступаються місцем підсвідомості й інтуїції. І в цей час можна отримати багато потаємної інформації, в тому числі і про свої сердечні справи, інформує Ukr.Media.

До нового кохання сняться:

 • Відкрита долоня. Іноді на ній проглядаються події майбутнього — слід уважно спостерігати за картинкою.
 • Місяць. Причому він повинен бути повним і приснитися три ночі підряд. Це дуже сприятливий знак, що передвіщає як швидку пристрасну закоханість, так і фінансове благополуччя. Але слід насторожитися, якщо полотно місяця раптом розпадеться на частини: такий розвиток подій уві сні пророкує важкі і неймовірні відносини в реальному житті.
 • Білі квіти. Вони можуть перебувати в подарованому букеті або ж рости на лузі. У будь-якому випадку білі троянди, люпин, конвалії, лілії вказують на майбутні романтичні відносини, що базуються на повазі, вірності і щирій прихильності. Нерідко такий зв'язок приводить до шлюбу, рідше — носить чисто платонічний характер.
 • Червоні квіти. Віщують пристрасне і палке кохання. Можливо, воно не стане приводом для походу в ЗАГС, зате подарує масу приємних і пам'ятних моментів.
 • Жовті квіти. Найбільш «сумні» з усіх. Найчастіше вони обіцяють марне побачення, яке супроводжується незграбним мовчанням. Якщо і вийде створити союз, то він розпадеться за лічені тижні.
 • Запалена свічка. Практично завжди такий символ пов'язаний з таїнством шлюбу. Стовідсотковий знак прийдешнього кохання — свічку несе чоловік, заманюючи сплячу за собою.
 • Обручку. Прямо вказує на швидке заміжжя. Прикраса може бути подарована чи знайдена, незалежно від способу її отримання, трактування символу залишається колишнім.
 • Зміна звичної обстановки. Якщо дівчині сниться, що вона з радістю робить ремонт, переїжджає в іншу країну, купує новий будинок, то скоро в її особистому житті відбудуться найприємніші події.
 • Аналізуючи сон, слід звернути увагу на відчуття в ньому. Тривога, нервозність, переживання навіть на тлі позитивних символів вказують на якісь проблеми. Буває і навпаки. Дівчині може приснитися звичайний киплячий чайник — і раптом її осяє, що сновидіння віщує кохання. Необхідно керуватися раптовими осяяннями — вони не брешуть.

  Прикмети до нового кохання, помітні в реальному житті

  Проблема всіх людей — абсолютна неувага до знаків. Всесвіт завжди підказує людині, що станеться з нею в найближчому майбутньому, але мало кому вистачає мудрості розпізнавати навіть явні сигнали. Дівчатам варто запам'ятати народні прикмети до кохання, керуючись якими можна заздалегідь дізнатися про майбутню романтичну пригоду:

 • Незвичайний запах. Він повинен бути приємним, трохи казковим і безпричинним. Приміром, в морозний день можна відчути легкий аромат квітучої вишні, а спекотним літом раптом понюхати очищені мандарини. Все це вказує на те, що дівчину чекає кохання. Причому станеться воно в сезон, відповідний запаху.
 • Вимоги знайомих змінити зачіску. В якийсь момент всі навколишні люди починають наполегливо радити дівчині підстригтися, пофарбуватися, зробити інше укладання і т. д. Кажуть, що таким чином наречений квапить свою майбутню наречену: раніше після вступу в шлюб було заведено міняти зачіску.
 • Підозри на вагітність з боку друзів і родичів. Недвозначні натяки на цікаве положення навіть при сильній худобі дівчині віщують, що в найкоротші строки її самотність закінчиться. Причому велика вірогідність народження дитини в союзі з новим обранцем.
 • Знахідка втраченого кільця. Такий знак віщує швидке кохання.
 • Виявлення зниклих раніше сережок. У найближчому майбутньому почнеться любовна пригода, яка призведе до весілля.
 • Безліч невдач протягом короткого періоду часу. Бувають дні, які категорично не задаються. Закінчилася потрібна помада, на виході з автобуса зламався каблук, падіння на рівному місці «прикрасило» коліна синцями… Поки дівчина добереться до точки призначення, її зовнішній вигляд перетерпить масу змін. Але такі події трактують досить позитивно: значить, шанс зіткнутися зі своєю долею саме сьогодні безмірно високий.
 • Зустріч з деякими людьми. Раніше добрим знаком було побачити на вулиці астролога, але сьогодні зіткнутися з людиною такої професії шансів мало. Тому потрібно орієнтуватися на співаючих циган і на пари, які святкують весілля — вони явно вказують на те, що нові відносини вже не за горами. А якщо постійно в поле зору потрапляють двійнята — прикмета до швидкого роману, який приведе до народження двох малюків.
 • Старі люди радять помічати прикмети до кохання, але не надто сподіватися на них. Якщо дівчина буде надмірно впевнена у швидкому вирішенні її особистих проблем, вона ризикує створити енергетичний перекіс і відстрочити довгоочікувану зустріч. Останнім часом людство все менше вірить у народні прикмети. Слід розуміти — ігнорування багаторічного досвіду не обіцяє нічого хорошого. Адже в кожному повір'ї, що дійшло до нашого часу, таїться хоча б крихта правди.

  Джерело