Прихильниця Путіна Ле Пен зробила несподіване зізнання щодо війни Росії в Україні

Прихильниця Путіна Ле Пен зробила несподіване зізнання щодо війни Росії в Україні

Попри підтримку України, члени  партії Ле пен «Національне об’єднання»  та її лідер утрималися від голосування за Угоду про безпеку з Україною фото з відкритих джерел

Ле Пен зазначила, що війна Росії проти України «неминуче закінчиться переговорами»

Лідер французької партії «Національне об’єднання», одна з найбільш проросійських політиків, Марін Ле Пен, несподівано висловила підтримку України у війні РФ. Слова підтримки Україні  Марін Ле Пен висловила під час виступу в Національній асамблеї.

Будь ласка, читайте текст після реклами

«Українській нації ми зобов’язані висловити нашу повагу і нашу підтримку. Напавши на Україну, РФ спровокувала війну на порозі ЄС і найдраматичнішу за останні 20 років геополітичну кризу», – йдеться в повідомленні.

Ле Пен зазначила, що війна Росії проти України «неминуче закінчиться переговорами». За її словами, мета Франції та її союзників має полягати в тому, щоб, «коли прийде час, Україна опинилася в найбільш сприятливій ситуації для відновлення своєї територіальної цілісності».

Будь ласка, читайте текст після реклами

Попри підтримку України, члени  партії «Національне об’єднання»  та її лідер утрималися від голосування за Угоду про безпеку, укладеної між Україною та Францією в лютому цього року.

Нагадаємо, Франція створює альянс країн, готових відправити свої війська в Україну.

Читайте також:

Зеленський пояснив, чому Макрон різко змінив риторику щодо Росії Ув’язнення Ле Пен зруйнує всі проросійські політичні конструкції у Франції

Джерело