Президент: росія хоче повторення такої катастрофи, яку вони влаштували на Каховській станції

Володимир Зеленський застеріг, що російські удари по українській енергетиці можуть призвести до екологічних катастроф.

Про це Президент заявив 29 березня у своєму зверненні.

«Провів сьогодні Ставку — багато в чому саме за наслідками російських ударів минулої ночі та цими тижнями. Основна мішень для ворога зараз у ракетному терорі — це енергетика, різні частини нашої енергосистеми. Продумані підлі російські удари, зокрема по гідроенергетиці», — заявив Володимир Зеленський.

За його словами, на Ставці обговорили всі аспекти захисту об’єктів, відповідної роботи як в Україні, так і з партнерами. Бо це має значення не лише для України, а й для сусідів, і для континенту загалом.

«Були удари по Дністровській станції, по Канівській станції, і це очевидно свідчить, що Росія хоче повторення такої катастрофи, яку вони влаштували на Каховській станції. Має стати обов’язково спільним завданням – не тільки українським, – щоб таких екологічних катастроф більше не було у нашій Європі», — заявив Президент.

За його словами, на дипломатичному фронті Україна витрачає багато сил не просто на протидію російським впливам, але й на те, щоб переконувати партнерів збільшувати постачання систем ППО і ракет до них.

«Друге питання на Ставці — це постачання зброї та снарядів для фронту, для наших дій зараз і найближчими місяцями. Чітко розуміємо, до чого готується Росія. Вони хворі війною — самі не зупиняться. І ми робимо все, щоб була можливість достатньої протидії», — заявив Володимир Зеленський.

Як повідомляла АрміяInform, президент наказав проаналізувати діяльність онлайн-казино.

 

Джерело