Повітряні сили прокоментували заяву РФ про “знищення” українських літаків

Повітряні сили прокоментували заяву РФ про "знищення" українських літаків

Фото: Кадр із відео Речник Повітряних сил ЗСУ Ілля Євлаш

Ілля Євлаш нагадав, що ворог нині використовує різні типи інформаційного та психологічного впливу на українців.

Повітряні сили закликають довіряти тільки перевіреній інформації, коментуючи заяву Росії про нібито “знищення” українських літаків. Про це йдеться в заяві речника Повітряних сил ЗСУ Іллі Євлаша в ефірі телемарафону Єдині новини.

“В публічному просторі з’являється і відеоматеріали, і відеокоментарі про те, що Україна нібито втрачає свої літаки. Ми маємо розуміти, що ми не можемо повідомляти коли ворог влучає, наприклад, чи то у макет, чи то у справжній літак. Тому що це підігрування ворогу”, – пояснив посадовець.

Він закликав українців довіряти Повітряним силам та офіційній інформації, бо ворог нині активно використовує різні типи інформаційного та психологічного впливу на населення.

“Ми робимо все можливе. В тому числі маневрування, переміщення, введення противника в оману, щоб максимально вберегти наші борти, наших людей. Тож ми маємо зберігати свідомий розум та довіряти лише об’єктивній, перевіреній інформації”, – підкреслив речник.

Міноборони РФ 11 червня опублікувало відео нібито “знищення українського літака Су-25” на аеродромі у Дніпропетровській області. Наступного дня росіяни стверджували, що “атакували стоянку літаків та інфраструктуру авіаційної бази ЗСУ”.

Нагадаємо, російська армія вночі  атакувала Запорізький район. Ракети поцілили у відкриту ділянку місцевості. Інформація про постраждалих і руйнування не надходила.

У Повітряних силах назвали цілі нічної атаки РФ

Джерело