«Повітря роздмухує вогонь»: як вплине на всі знаки Зодіаку полум’яний Повний місяць у Леві 25 січня

Чому Вогняний Повний місяць може дати неймовірний сплеск енергії і просуне плани феноменально швидко!

З 20-х чисел січня в наше життя вриваються стрімкі енергії Плутона у Водолії, що спочатку може дати серйозну внутрішню напругу, а потім безумовний внутрішній прорив та потребу вибудовувати життя за своїми правилами. Якщо з початку січня вас відвідувала апатія та меланхолія, то вже до 25 січня від них не залишиться і сліду — Плутон у Водолії у поєднанні з Сонцем увійде в опозицію з вогненним Місяцем у Леві. А цей аспект завжди трактується, як роздмухування повітрям вогню — той випадок, коли пристрасть, азарт, інтерес до життя і бажання бачити захлеснуть усіх нас без винятку, інформує Ukr.Media.

Особливість Повного Місяця у Леві в тому, що цей знак відповідає за любов, гру, популярність, свято, а отже, буде величезна жага життя і реалізації. У повний місяць почуття завжди загострені, тому часто таємне стає явним і людей буквально несе. Але у разі знака Лева, який буде в опозиції з Водолієм, ситуація може бути пов'язана із різкою та раптовою трансформацією планів на майбутнє.

У момент Повного місяця на небі утворюється Тау-квадрат з вершиною у вигляді Юпітера — це планета сильних фінансових амбіцій, тому ситуація може бути пов'язана з великим контрактом, вкладенням грошей, купівлею чи продажем чогось.

Якщо у вас немає планів на грошові угоди або якісь важливі завдання з інвестицій, то швидше за все у вас Повня може програтися як величезна внутрішня напруга між амбіціями та творчими задумами, які складно реалізувати через ваші можливості. Наприклад, ви в декреті і хочете вийти на роботу, але ви не маєте можливості оплачувати няню. А може ви навпаки хочете узаконити відносини, вийти на новий рівень, але… у плані грошей немає можливості почати сімейне життя — у вас, отже забагато витрат. Цикл у кар'єрі чи коханні)

Що робити в Повний місяць у Леві, щоб реалізувати ваші плани?

Повний місяць у Леві це завжди шанс реалізувати свій творчий потенціал, тому найголовніше робити будь-який вибір виходячи з запитів вашого серця. Те, що робить вас максимально щасливим та гармонійним, принесе вам максимальні фінанси та задоволення.

Головний орієнтир у Повний місяць — оцінка вашого оточення, тому що воно має відповідати вашим поглядам на ваше ідеальне майбутнє. В ідеалі проговорити з партнером, що він хоче для ваших стосунків, а щодо кар'єри аналізуйте, наскільки місце, де ви працюєте, задовольняє ваші творчі амбіції.

Чому може статися щось раптове в Повний місяць у Леві?

25 січня на небі буде утворена констеляція планет, куди входять Місяць, Сонце, Плутон, Юпітер та частково Уран, оскільки він із Юпітером стоїть в одному знаку. А саме Уран в астрології вважається головним носієм сюрпризів та несподіванок, а також впливає на якісь несподівані повороти долі.

Ймовірно, що ситуація щодо Урану та Повного місяця може трапитися не прямо у день Повного місяця 25 січня, а наприклад 26-27-28 січня, коли буде точний аспект квадратури від Місяця до Урану. Наприклад, може статися раптовий прорив у плані доходів (як у плюс, так і в мінус), різка зміна планів та поява нової людини в оточенні.

Джерело