Посольство США в Росії попередило про можливі теракти у Москві у найближчі 48 годин – Суспільство

Посольство США в Росії попередило про можливі теракти у Москві у найближчі 48 годин - Суспільство

Фото: REUTERS

Протягом наступних 48 годин в столиці РФ можливі «атака на місця масових зібрань». Про це на своєму сайті повідомило посольство США у Росії. 

– Посольство відстежує повідомлення про те, що екстремісти планують найближчим часом здійснити атаки на місця масових зібрань у Москві, включаючи концерти, і рекомендує громадянам США уникати великих зібрань протягом наступних 48 годин, – йдеться у американського диппредставництва у РФ.

У зв’язку з цим американська дипломатична місія закликала співвітчизників уникати скупчень людей та придивлятися до оточуючих людей.

Інші деталі можливих терактів дипредставництво не наводиться.

Раніше Коротко про розказувало, що українці, які їдуть до Росії як з України і з інших країн проходять ретельну фільтрацію. І лише після вдалого проходження можуть вийти з аеропорту з документами та йти на всі чотири сторони.  19 грудня мер російської столиці Сергій Собянін заявив, що на околиці Москви збили безпілотник. За його даними, на місці падіння уламків руйнувань та постраждалих не було. Проте московські аеропорти “Домодєдово” та “Внуково” вводили тимчасове обмеження на прийом та виліт літаків. 
Джерело