Померла журналістка Алла Єрьоменко – Суспільство

Померла журналістка Алла Єрьоменко - Суспільство

Фото: facebook.com/alla.yeromenko.14

У Києві померла відома українська журналіста видання “Дзеркало тижня” Алла Єрьоменко. 11 лютого їй виповнилося 56 років. Про це пише видання ZN.UA.

– Не стало нашої колеги, друга та відомої журналістки. Близько 25 років Алла Іванівна віддавала своє життя читачам «Дзеркала тижня». Вона першою в Україні розкрила секрети газових, атомних та нафтових схем, на яких вишиковувалися найбільші корупційні капітали та олігархічні імперії. Її тексти були обов’язковими для прочитання міністрами, головами Нафтогазів, прем’єрами та президентами, — йдеться у повідомленні.

Алла Єрьоменко народилася 11 лютого 1968 року, закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка. В 1997-2020 роках працювала редактором відділу економічної/енергетичної безпеки у «Дзеркалі тижня», була експертом з питань енергетики, а також спеціальним кореспондентом журналу «ЕнергоБізнес». У неї залишилися мама, брат та племінники.

18 березня стало відомо, що у боях за Україну загинув колишній редактор телеканалу СТБ та ведучий телеканалу Kyiv Live Петро Цурукін. Тривалий період він вважався зниклим безвісти. 7 січня у Києві помер маріупольський журналіст, письменник та інженер Юрій Некрасовський, який понад 50 років тому заснував у місті перший туристичний клуб. Чоловік пережив окупацію, за 40 км від Києва йому надали модульний будинок, призначений для переселенців, у ньому він прожити лише два дні. 9 листопада на 77-му році життя помер перший головний редактор та творець видання «Дзеркало тижня», журналіст Володимир Мостовий.

Джерело