Помер український художник Дмитро Дульфан – Суспільство

Помер український художник Дмитро Дульфан  - Суспільство

Фото: facebook.com/suspilne.culture

Український художник та  графік Дмитро Дульфан помер у віці 52 роки. Про це повідомляє «Суспільне» з посиланням на друзів митця.  

Подробиці та причини смерті Дмитра Дульфана наразі невідомі. Також поки ще немає дати та міста прощання з митцем.

Дмитро Дульфан народився 1971 року в Одесі в сім’ї художника. У 1992 році став учасником руху «Українська хвиля». Як молодший інспектор брав участь в групі «Медична герменевтика». У 1993 році прийняв участь в перформансі «Гральний дім» у Москві, після чого розпочав тривалу співпрацю з концептуалістом Аркадієм Насоновим з столиці РФ.

1994 року художник заснував психоделічний простір «Лабораторія Світла і Сенсу». В ньому практикувались експерименти художників різних країн.

Жив та працював у Одесі, був близький до сквоту «Паризька комуна» у Києві. Створював графіку, живопис, інсталяції. Мав галерею «Вікно».

15 травня стало відомо про загибель активіста та директора Менського краєзнавчого музею Віталія Крутого. Він загинув на фронті в боях із російськими агресорами.  11 травня пішов із життя знаменитий спортивний журналіст та коментатор Сергій Савелій. Йому було 68 років. 

 

Джерело