Помер Петро Нікітін – відомий український актор театру – Суспільство

Помер Петро Нікітін - відомий український актор театру  - Суспільство

Раптово помер театральний актор Петро Нікітін, який декілька останніх років актор грав у Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка в Києві. Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці театру.

На момент смерті актору був 61 рік. За словами його колег Петро був не тільки професійним актором, але також чуйною та надійною людиною.

– Несподівана звістка шокувала наш театр. Глядачі театру і кіно цінували талант актора та вміння перевтілюватися в різні образи, франківці ж пам’ятатимуть Петра як доброго друга та надійного партнера на сцені. Світла пам’ять! Наші щирі співчуття рідним та близьким, – написала команда театру.

Про час та місце прощання з актором театр повідомить пізніше.

Нікітін навчався у Харківському інституті мистецтв на театральному відділенні. Протягом свого життя він працював з різними театральними колективами, зокрема грав у Харківському державному академічному драматичному театрі, Центрі сучасного мистецтва “Нова Сцена”, а також Національному академічному театрі імені Лесі Українки.

Останні три роки грав у Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка.  Виконував головні ролі у виставах “Три товариші”, “Авантюрист”, “Житейське море” тощо.

12 квітня помер пішов із життя знаменитий італійський модельєр Роберто Каваллі. 83-річний дизайнер помер у Флоренції.  Також 12 квітня у віці 76 років помер американський спортсмен та актор О. Джей Сімпсон, якого в свій час звинувачували у подвійному вбивстві. 
Джерело