Помер Дональд Сазерленд канадський актор, зірка Голодних ігор – Суспільство

Помер Дональд Сазерленд канадський актор, зірка Голодних ігор - Суспільство

Фото: deadline.com

У четвер, 20 червня, пішов із життя відомий канадський актор Дональд Сазерленд. Йому було 88 років і в останні роки життя він боровся проти тяжкої хвороби. Про це повідомляє deadline.com.

Сазерленд більшу частину свого життя присвятив кіно. За свою кар’єру, що розпочалася у 1963 році, канадський актор знявся більш ніж у 200 фільмах та серіалах. Його популярність зросла в останні десятиліття після ролі злого президента Сноу у франшизі “Голодні ігри”.

У 1995 році Сазерленд отримав премію “Еммі” за акторську роль другого плану у фільмі HBO “Громадянин Ікс”, а також був номінований у 2006 році за міні-серіал “Торгівля людьми”. Його також запам’ятали після популярного фільму-драми “Гордість та упередження”.

18 червня у Парижі у власному будинку померла 92-річна французька актриса Анук Еме. 12 червня французька співачка та актриса Франсуаза Арді померла на 81-му році життя. Про смерть зірки повідомив її син, музикант Тома Дютронк 28 травня помер український актор Богдан Козак у віці 83 років. Причин його смерті не озвучуються.
Джерело