Польські протестувальники почали пускати автобуси та легкові авто через ПП “Хребенне – Рава-Руська” – Суспільство

Польські протестувальники почали пускати автобуси та легкові авто через ПП "Хребенне - Рава-Руська" - Суспільство

Фото: ДПСУ

У вівторок, 20 лютого, після 17:00 відновився рух легкових автомобілів та автобусів через пункт пропуску “Хребенне – Рава-Руська”. Протестувальники також погодилися щогодини пропускати по одній вантажівці в обох напрямках.  Про це повідомляє Держприкордонслужба.

– Також учасники акції протесту готові пропускати незначну кількість транспорту через пункт пропуску “Зосин – Устилуг”. Зокрема, вони планують кожні 30 хвилин пропускати по п’ять легкових автомобілів в обох напрямках, щогодини – по одній вантажівці на в’їзд до Польщі й по три вантажівки – на в’їзд до України. Автобуси в обох напрямках будуть пропускати у звичайному режимі,  – йдеться у повідомленні.

18 лютого польські протестувальники вже блокували пасажирський потяг № 119 Київ — Хелм та намагалися заблокувати два вантажні потяги. Пасажирські потяги до Республіки Польща та зворотно наразі курсують за графіком. Станом на ранок 19 лютого польські перевізники продовжують блокувати шість пунктів пропуску. Найгірша ситуація – на ПП «Ягодин – Дорогуськ», де взагалі припинився рух вантажного транспорту.

Укрзалізниця заявила, що поляки висипали зерно із вагонів, які прямували до Німеччини.

Джерело